Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent a stop lámpa a...

Lacika25 kérdése:

Mit jelent a stop lámpa a müszerfalamon?

Figyelt kérdés

világit a stop felirat az autóm müszerfalán és nem alszik kiés be sem indul.miért?.vagy honnan tudok letölteni kezelési utmutatót laguna1-hez

?


2010. nov. 17. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az nem a kézifék?
2010. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen én is a kézifékre gondoltam először :D... dehát ha be sem indul
2010. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem az. mert az 1 felkiáltójel 1 kör közepén
2010. nov. 17. 20:24
 4/12 anonim válasza:
Nem lehet, hogy olajproblémád van? Nincs vagy kevés az olajszint, vagy még amire tudok gondolni, hogy letiltott a motor, az olajcsere elmaradása miatt? nem tudom, amikor még raktam le a jogsit, akkor mondta az oktatóm, hogy az újabb kocsikban a le kell nullázni valamit olajcsere esetén. ezek csak tippek...
2010. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez nálad a Check Engine - megfelelője.

a lámpa jelzése hibát jelez, de azt csak hibakódolvasóval lehet megtudni, mert akár több száz jelentése is lehet.

( Kb 5.000 Ft tól indul a kódkiolvasás Budapesten.)

2010. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pista bá ismeri a STP lámpát: http://www.youtube.com/watch?v=zjWoCVXd0Yc
2010. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fékolaj-szint rendben van?
2010. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen típusú autó? A STOP visszajelzés általában valamilyen folyadék-szint alacsonyságára utal, vagy túlzott fékbetétkopás is lehet.
2010. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11:15 vagyok. Most láttam írtad hogy laguna 1. Motorolaj, fékolaj, hűtőfolyadék szint ellenőrzését javaslom, ha ezek megfelelőek akkor szerintem a fékek kopottak.
2010. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
haverom 20 éves citroen bx-ébe szokott néha világítani ha valami gond van (deha nem akkoris néha felvillan:D). Ott általába olajproblémát vagy hidraulika gondot jelent. Mesélte hogy ment hazafele és elkezdett világítani de nem törődött vele...mire hazaért az utolsó párszáz méteren elment a fék...:D
2010. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!