Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mien keverék kell a simson...

Mien keverék kell a simson star-ba?

Figyelt kérdés
régen voltam benzinkúton mert elromlott a gépem és sok ideig nem csináltam meg és most kannába akarok hozni hozzá benzin és nem tudom hogy mien keveréket kérjek
2010. nov. 29. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A korai, bronzperselyesekbe 1:33-as, a későbbi, tűgörgős hajtókarosokba 1:50-es keverék kell. De légy nyugodt, a benzinkúton nem kapsz keveréket. Ha mégis van (rettentő ritka manapság), akkor 1:40-es előre kevertet árulnak, tehát nem nagyon van választási lehetőséged. Úgyhogy elballagsz a kannával, megtöltöd benzinnel, veszel egy flakon olajat (lehetőleg kétüteműhöz valót) és magadnak kikevered.

(aztán kérsz valakitől egy helyesírási szabályzatot és olvasgatod)

2010. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

nálunk a benzinkúton a töltő mellett van az olaj, meg egy méricske, és a benzinkutas kikeveri nekem, az előző csak össze akart zavarni az okoskodásával, a starba 40-es keverék kell, nekem is olyanom van :)

kva jó blokk

2010. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
1:40 keverékkel megy simson
2010. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simson star-ba 1:33keverék kell minden esetben.pl:tankolsz a kúton 3,3litert és beleöntesz 1deci jó minőségü 2T olajat.


Az 51es simsonokba már jó a 1:40-1:50keverési arány mert azok már tűgörgősek.

2010. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Staromba 1:40 es keveréket használok picit észrevehetően jobban is füstöl , de a kenés sokal jobb nem panaszkodom, 1:50 est a szomszéd használ, neki karburátor hibái szoktak lenni de ennek semmi köze a keverési arányhoz gondolom, hanem max a manapság "gány" benzinhez .
2011. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omgfiú válasza:
Rajta van a tanksapkán: 1:50 azaz 5 liter benzinhez 1 azaz 1 dl olajkell. A riga 1:40 es 4 liter benzinhez 1 dl olaj kell de ott van a tanksapkán nézdmeg.
2012. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!