Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyasvalaki közületek,...

Van olyasvalaki közületek, aki elkezdte a jogsit, de valami miatt nem sikerült neki?

Figyelt kérdés

Én 2.-szer megbuktam forgalmin,mert rettenetesen izgulós vagyok és bénán vezettem.Harmadszorra már nem is mentem el,hanem abbahagytam az egészet.Amúgy én is éreztem,hogy nem nekem való és jobb lett volna,ha bele sem vágok.-Gondolok itt elsősorban az anyagi vonzatára.Annyira megutáltam a vezetést,hogy már attól gyomorgörcsöm van,ha a barátom megkér,hogy indítsam be az autót.Azóta mindenki gúnyolódik velem,ami nagyon rosszul esik.

"Jár valaki az én cipőmben?"

-Kioktató,csúfolódó hozzászólók kerüljetek!!!- :-)


2009. jan. 17. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Most mit mondjak...én is itt tartok mint te...Most értem haza a 3.sikertelen forgalmi vizsgámról... Legutolsó pillanatban nem néztem hátra...

Lehet én is hagyom a francba. Sőt én már csak úgy megyek vizsgázni, hogy anya tudja, mert tesóm csak cikizne...A PÁV-tól meg már előre rosszul vagyok hogy adagolom be majd apukámnak,h vigyen fel Pestre, ha szüség lenne rá:S

Még egyszer megpróbálkozom aztán feladom a jogsizást...

2009. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Megértelek!

Viszont szerintem neked sikerülni fog,mert ha csak kevésen múlt,akkor legközelebb megcsinálod!

Nekem van olyan ismerősöm,aki már volt PÁV-on,aztán csont nélkül levizsgázott.Neked erre nem lesz szükséged,mert még van 2esélyed! :-)

Én drukkolok neked!

2009. jan. 22. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszi:) Csak az anyagiak, h plusz órák stb az necesebb...

Olyanokkal próbálkoztál, h vizsga előtt egy kis levendulát szagolgatni,(nyugtató hatású) meg ez a bebeszélem magamnak, hogy menni fog,

Ilyenekkel próbálkoztál már? Vagy képzeld a vizsgáztató helyébe, h anyukád az akire vigyáznod kell és megkell neki mutatnod, h nagyon ügyesen vezetsz? Ilyenekre koncetrálj! Ne arra, h vizsga, meg tudatosítsd magadba, h ügyes vagy menni fog!:) Én drukkolok Neked!

2009. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi,nagyon aranyos vagy! :-)

Majd mindenképpen írd meg,ha sikerült!

Nálam már az a baj,hogy lejárt a 2év a KRESZ vizsga után és újra kellene kezdenem az egészet.Sajnos erre meg nincs pénzem!Szóval azóta őrlődök emiatt.(Én is rengeteg pénzt öltem bele a plusz órákba,hiába!)

Egyszer biztos megcsinálom!!! :-)

Amiket meg írtál nem felejtem el és ha oda kerül a sor észben tartom. :-)

2009. jan. 22. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Jön a nyár majd!:) Menj el diákmunkára és gyűjts egy keveset, h a rutinig eljuthass.(min.kressz meg eü.)

De figyelj a kresszhez nem kell tanfolyamra járnod egyszer megcsináltad szerintem emlékszel te a dolgokra. Ha könyved nincs akkor ismerőstöl kölcsön kérsz és elolvasod, meg lelehet már tölteni a programot amilyen a vizsgaközpontban van.

Szal utána meg csak rutin és forgalmi amik húzosabbak:)

2009. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!