Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám felemelni egy...

Hogyan tudnám felemelni egy kicsit az autót, hogy alá tudjak mászni, mert nincs aknám? Dés hát kéne.

Figyelt kérdés

Már a hangjából megismerem, mi a baja, egy bizonyos takarófólia elmozdul mindig, most pl tuti a hó, jég hatására mozgott el, túl alacsony, és ilyenkor zörög baromira (a kipufogót veszi körbe szinte végig alul). Már párszor megcsináltuk, na de aknával, most viszont ezért a szabad kezes kis 1 perces igazgatásért nem akarom autószerelőhöz vinni ... na meg fizetni a semmiért tulképpen.


Van ötletetek, hogy tudnék alá menni ? elég alacsony sajna, sima kerékemelővel amolyan éppen határeset lenne, de szal nem igen menne az úgy ...


2010. dec. 9. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinälj ket rämpät a ket elsö kereknek (vagy epp a hätsonak). Ket pallo kell csak hozzä, meg nemi kreativitäs.
2010. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rámpa. Ék vagy ilyesmi.
2010. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát az nem rossz valóban, csak nemtom hogyan csináljak olyat, ami van annyira magas, na meg meg is tartsa az autót, mert gondolom ezek a fa vackok összeszakadnak, na de okés, próbálkozom
2010. dec. 9. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Áss egy sekélyebb gödröt amibe bele tudsz feküdni, állj főlé, esetleg még emelj a kocsin kicsit emelővel. Jobb ötletem nincs :)

Ja de, régi szoci lakótelepeken szokott lenni a garázssoroknál alvázmosó állvány, vagy nem tudom minek szánták eredetileg. Keress egy olyat és állj fel rá.

2010. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tömör legyen és nem szakad össze. Ezért mondtam hogy faék.
2010. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én ha nagyon fel akartam emelni akkor az emelő alá tettem téglát és igy még magasabbra emelt és még csak nem is roskad össze
2010. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez az alvázmosós tetszik, csak hirtelen nem tudok ilyet, pedig tuti én is láttam, rémlik, na most az emelősditől meg megvallom, félek ... nemtom mennyire bízhatok meg benne, de s.ar lenne alatta maradni :(
2010. dec. 9. 14:09
 8/9 Réti bubuzér ***** válasza:
Én mindig az árok fölé álltam, amikor a kocsi alján kellett matatni. Vagy járgaszegélyre.
2010. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:54" vok


nyugi nem fogsz alatt maradni, tedd sebességbe, kézifék és ék a kerék alá, mondom én mindig igy csinálom. Sok sikert

2010. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!