Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül az új Suzuki...

Mennyibe kerül az új Suzuki Swift 15000 km-es szervize?

Figyelt kérdés
Olajcsere, olajszűrő, légszűrő csere + átvizsgálás
2009. jan. 20. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy Suzuki szervízben dolgoztam ( Válságnak köszönhetően engem is elküldtek ) És bizony ha nincsen valamiféle szervízakció,akkor a munkadíjjal együtt,ami helyenként változó,de az 5-7 ezer forintos óradíj mellet lazán elkérnek 25-40 ezer forintig bezárólag mindenféle szemrebbenés és lelki furdalás nélküli összegeket. És mindezt a garanciára hivatkozva,holott ha valaki megtudja oldani,akkor otthon kicserélheti az olajat magának,és nem kell súlyos tízezreket odaadni a szervíznek,akik lehúzzák az ügyfeleket anyagilag.


Az átvizsgálás meg abból áll,hogy megnézik az olajszintet miután kicsrélték az olajat és a világítást,hogy égnek-e az izzók,de amúgy semmi komoly átvizsgálást nem csinálnak. A fékeket,kuplungot, semmit sem ellenőriznek át,hogy jól működnek vagy sem.

Ha az ügyfél nem tesz panasz a kocsira ,hogy ez vagy az a baja,akkor hülyék lesznek önmaguktól becsületesen átvizsgálni,de az óraszámon feltüntetik szeretettel,hogy volt átvizsgálás stb,hogy lehúzzanak minél több pénzzel,de aztán csesznek normálisan átvizsgálni a kocsit.


De előre szólok ha rákérdezel,hogy tényleg igaz e,hogy így állnak hozzá a dolgokhoz,mert ezt olvastad valahol,akkor úgy is letagadják mosolyogva,hogy ó hát ők nem olyanok. Nem a túrót nem! Minden szervíz egyforma!

2009. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!