Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikertelen forgalmi vizsga...

Sikertelen forgalmi vizsga után, másodjára általában sikeres lesz a vizsga?

Figyelt kérdés

E hónap 7.én vizsgáztam és megbuktam.

Januárban lesz a következő vizsgám és szeretném tudni mire számítsak.


2010. dec. 13. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nembiztos, h sikerül rajtad, és a vizsgabiztoson múlik:) Ha rendes a kisebb dolgokat elnézi, ha nem jól megbuktat megint.
2010. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nembiztos,de nagyobb rá az esély másodjára hogy sikerűl. rajtad is múlik,meg sajnos ez a forgalmi vizsga nagyon szubjektiv,szal a vizsgabiztos szigorán és hangulatán is múlik. nekem is másodjára sikerűlt. de harmadjára tuti fog,ha nemvagy balfék
2010. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem úgy megy, hogy a vizsgabiztos ránéz a vizsgakártyádra, látja, hogy egyszer már buktál és akkor átenged.

Ha béna vagy és nem tudsz vezetni nem fog csak azért megszánni, mert egyszer már buktál. Ez nem így működik.

2010. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én kreszböl elsöre átmentem (elötte sokat gyakoroltam)

Rutinból másodjára , mert nem mennt a jobb hátsó betolatás:)

Forgalmin elsöre, pedig a vizsgabiztos nem éppen a kedvességéröl volt hires!

Húztam útvonalat, a szokásos kocsibüvölés (fékek, lámpák, stb..)A szemét mindenbe belekötöt-annyira utáltam!

Beszálltam a kocsiba BEKAPCSOLTAM AZ ÖVET!

Elindultam, nem láttam semmit ugy szakadt a hó!

Végig levegönek néztem, mintha ott sem lenne!

Ha mondott valamit, próbáltam nem rá figyelni elsösorban, aztán mivel szar volt a fütés a kocsiban,(direkt nem kapcsoltam be:))-de ugy látszik bejött, mert majd megfagyott:)) hamar megunta az egészet, visszamnetem a központ elé,annyit mondott, hogy gratulál, és,hogy menjek be az okmányirodába!

Mégegyszer hangsúlyozom, feltett szándékom az volt, hogy megfagyasztom az pasit,és bejött!

Hozzáteszem Nö létemre elég jól mennt minden, de volt olyan is akit 3-szor meghuzott...

2010. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is másodjára mentem át forgalmin.
2010. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

persze, van egy ilyen szabály nem hallottad még? Úgy szól, hogy aki 22 éves és 22 napos és 222 cm magas és 22 kilo és elsőre nem sikerült a vizsgája, annak másodjára sikerülni fog.


De a viccet félretéve:

Ne gondolj arra mi volt az elsőn, se jót, se rosszat. Ugyanolyan precízitással koncentrálj mintha az első lenne, figyelj mindenre, zárd ki azt, hogy ez a második. Az első tapasztalatait persze dolgozd fel, gyakoroljátok amin ott buktál. Minden vizsga teljesen más, egyedi és megismételhetetlen, így nem mondhatjuk azt, hogy több esélyed van. Nagyjából egész pontosan ugyanannyi esélyed van átmenni, mint az elsőn :) ezért is mondom hogy nagyon figyelj oda és akkor meglesz ;)


Most is fogadd meg a szokásos vizsgás tippeket (lsd. itt archívum) kresz könyvet átpörgetni, stb....


De ha az vigasztal, általánosságban elmondhatjuk, hogy a másodjára vizsgázó emberek többségének már sikerül a második, nem sokan jutnak el a harmadikig... :) Ez már csak az NKH vizsgaeredményességi mutatóiból is kitűnik, tehát ha a számmisztákban bízol, akkor csak bíztatni tudlak ;)

2010. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj jobban, s viselkedj temészetesen, nem kell félni a vizsgától. Ha nem adsz rá okot, nem buktat meg a vizsgabiztos.
2010. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

álltaláb azt várják hogy fizess!!

kb 10-15 ezer ft és tutira átmész!

Sajna ez megy Magyarországon!:(

2010. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
59%
az egyaltalan nem biztos, sot inkabb rosszabb a helyzete a vizsgazonak, mert nagyobb rajat a nyomas, jobban stresszel, nem olyan lelkes mar, mint elso alkalomnal
2010. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az lenne az érdeke, hogy soha senkit, semmilyen csúszópénzért ne engedjenek át. Se KRESZ, sem forgalomban, sem semmilyen vizsgán, mert az élete múlhat rajta!

De a hal a fejétől büdösödik!

Amilyen a kormány, olyan az ország!

Korrupt kormány-korrupt ország!

2015. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!