Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómban gyári autóhifi-ren...

Az autómban gyári autóhifi-rendszer van, és ha beteszek egy cd lemezt, beveszi, de nem játsza le, hanem egy 4 jegyű kódot kér. Mi ez a kód és honnan tudhatnám?

Figyelt kérdés
eddig nem kért egyáltalán, nemtudom mi lett vele.. de olyan 4 jegyű kódot kér, mint pl telefonoknál a pin kód ..nem vágom, hogy most mivan valaki hozzáértő irja le nekem mi lehet ez ..
2010. dec. 18. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
vid szervízbe ezt a kódot lopás ellen szokták használni tiédben valamiért aktiválódott
2010. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy ez az autó Nissan ha az akkor van egy kis kártya és ott van felírva ez a számsor
2010. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van gyári kódja, és nem a kódlopás miatt (wtf?) hanem a rádiólopás miatt, hogy másik kocsiba átrakva ne lehessen használni.

Ha mondjuk vettétek ki az akkut mostanában (esetleg csat a sarut húztátok le), esetleg ebben a téli hidegben lemerült, akkor kérheti a kódot.


Ha nincs benne a rádió füzetében ami az autódhoz van, esetleg valamilyen kártyán, akkor marad a szervíz.

2010. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elnézést, félreolvastam, nem volt ott kódlopás :) Így már egyetértünk az elsővel
2010. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az autó cuccai között. Vagy egy kis kártyán van, vagy a pótkulcson egy bilétán. Ilyen helyeken szokott lenni... De amúgy van annak a nyamvadt kocsinak könyve is miért nem abban nézed meg, hogy mi az oka annak, hogy kódot kér??
2010. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a 3. válaszoló jól írta, mert most nemrég volt szervizbe és ott azt hiszem hozzá nyúltak az aksihoz is, szóval igy már érthető, hogy kéri a kódot.. de viszont én nem kaptam semmi olyan könyvet a kocsihoz amiben benne lehetne, mert használtan vettem kereskedőtől..

na de kód nélkül meg se lehet oldani a problémát ?

2010. dec. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!