Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg igaz hogy már csak...

Tényleg igaz hogy már csak úgy lehet menni b kategóriából városi vezetésre vizsgázni ha előtte megvan az elsősegély tanfolyam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elég régóta igaz..
2009. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, de már mióta.........

Már 6 éve mikor kismocira vizsgáztam, akkor is kellett.

2009. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mióta van így, nekem három éve a kutya nem kérte az elsősegélynyújtó tanfolyamról az igazolást, csak a jogosítvány igénylésekor kellett bemutatni.
2009. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 99-ben csináltam a jogsit, de már akkor is megcsináltatták velünk az elsősegély-tanfolyamot a kresz-tanfolyammal egyidőben. Mire vezetni kezdtünk, már megvolt a vizsga.
2009. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem 2éve van jogsim, és a végén, az igényléssel együtt kellett nekem is beadni a többi papírral együtt.
2009. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most csináltam nemrégen a jogsit, az elsősegélyt hagytam utoljára, nem volt smmi gáz... szval ez sztem hülyeség. akkor teszed le amikor akarod.,
2009. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem változott. Az elsősegély vizsga kell a jogsihoz, de bőven elég a legutolsó stádiumban, minden más vizsga után. Én 6 éve csináltam, úgyhogy nem 100%, de nem hinném, hogy ez változott, hisz semmi értelme nem lenne...
2009. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!