Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 milyen autó?

Peugeot 206 milyen autó?

Figyelt kérdés
Sok hibája van?
2010. dec. 28. 13:24
 1/8 anonim válasza:

főleg elektromos, meg összeszerelési minősége rossz.Recseg ropog, fapados, gyakran otthagy bárhol.

Egy évig nyúztam, de mindig szervizeltettem, és ennek ellenére.

Meg ne vedd.

2010. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szar
2010. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17:00

A válaszodra a válaszom:Olyan mint te!!!

Ha nem tudsz kérdéshez méltó választ adni minek veszed a fáradtságot?! Unatkozol? szedjél hangyát rágjál kavicsot...De a lényeg, hogy huzz el innen!

2010. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gyuribacsika ***** válasza:
Peugeotot nem szabad venni francia roncs ott a hiba, hogy legyártották.Állandóan szerelni kell.Rossz autó.
2010. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani szokták a három "F" betűset kerülni kell: Francia, Ford, Fiat , bár az utolsó kettővel nem értek egyet
2010. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Énis csak ezeket a szereotípiákat hallottam, amíg utána nem érdeklődtem:P

Édesanyámnak nyáron kell vennünk egy használhaltó (lehetőleg dízel) autót, mert a mostaniját már nem éri emg újravizsgáztatni...

a mi esetünk...

1.000.000 ft a keret. Kis köbcentis dízel elgyen és legyen benne klíma és lehetőleg 2 el. ablak.

Legszívesebben VW golfot vennénk ( jah nem is... BMW-t v Mercit ha lenne ennyiért :D) Az viszont 1. nem tetszik neki, 2. ennyiért nem lehet normálisat kapni.

Van egy 2006-os Astránk nagyon emg vagyunk vele elégedve... Néztünk astrát is, dízelt 1m-ig nem nagyon találtunk, csak öreget... A corsa is tetszik neki, de 100e ft-tal olcsóbb mitn egy astra és nem egy kategória a kettő:D

Tehát német autók kilőve...

Nézelődtünk és leragadtunk a Peugeot 206-os és a Thaliánál/Cliónál

Aki vezetett már cliót tudja hogy nem vmi kéynelmes, meg csúnyácska is...

A 206-os viszont van nagyonjó 1.4 HDI motorral... nem egy erőgép, de tökéletes lesz neki... jó kis nőies a formája... 3 szerelő ismerősömet kérdeztem, mind a három azt mondta, hogyha normálisan karbantartjuk tökéletes kis autó lesz... A hátsó futóműnél vmi csapágyazásra kell odafigyelni azt modnták...

Majd nyáron kiderül mi igaz... a sztereotípiák vagy a szerelők véleménye :)

2010. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak a véleménymete mondtam el, nem szépítem a dolgokat. Ami szar, az szar. Hiába néz ki kívülről szépen, belül egy fos, ahogy már megírták előttem páran. Én is bedőltem a külsejének, rá is b*sztam rendesen. De vegyél csak P206-ot nyugodtan, szívjál csak vele!!!
2010. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gyuribacsika ***** válasza:

Én sem hasamra ütöttem és azért szidom :)

Javítom őket folyamatosan, hozzák elég sok téren baja van futómű, motor stb.De mindenki maga dönt.

2010. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!