Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én kismotorra szeretnék...

Én kismotorra szeretnék levizsgázni. Mikor lesz vizsga időpont?

Figyelt kérdés
már megvan minden de a forgalomba megbuktam 2008 oktober 22 én már rég ota várom hogy vizsgázhassam az oktatom azt mondta kerresem meg márciusba de mikor fog beindulni a vizsga mert télen leálitsák!kb hány fok vagy dátumot pl: febrár 20
2009. jan. 28. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
lécci minél többválaszt!!!!!!!!!
2009. jan. 28. 12:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek központilag kiírt időpontok. A vizsgahelyek maguk döntik el, mikor miből vizsgáztatnak. Vagy az oktatót, vagy a vizsgahelyet kérdezd meg.

(és legközelebb próbálj meg úgy írni, hogy ne kelljen ötször elolvasnom, mire rájövök, mit szerettél volna)

2009. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de azt kérdezem hogy mikor inditsák be a vizsgázást mert télen a hideg miatt leál!és hogy mikor inditsák be? azt tudom hogy ha meleg lesz de az a meleg mikor van?körülbelül olyan március elején vagy mikor?
2009. jan. 28. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt írtam, hogy akkor, mikor a vizsgahely úgy dönt. Ezért kell tőlük vagy az oktatótól megkérdezni.
2009. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké majd lemegyek
2009. jan. 28. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hivatalosan a motoros vizsgák szezonja március első vizsganapjától december elejéig tart(amíg a hó le nem esik).

2009. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!