Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F-nél gyári autórád...

Opel Astra F-nél gyári autórádió kikódolása?

Figyelt kérdés
Blaupunkt SC202 csak azt írja ki, hogy 1SAFE. A kód megvan, de nem jutok el odáig, hogy kérje. Bármelyik gombot nyomhatom rajta nem csinál semmit csak be és ki kapcsol.
2011. jan. 7. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Jobbra nyíl->fel-le nyíllal beállítod a számot, ezt megismétled 4x, és enter.


Másik változat: a rádiómemória gombokkal (1-es első szám, 2-es 2. szám, stb..) beállítod a kódot, és megnyomod a 6-os számot.

2011. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
gyujtásra tenni az autót, AS gombot benyomni és úgytartani, rádió bekapcsol ú h még mindig nyomva van az AS, itt elvileg csipognia kellene a rádiónak, AS-t elengedni. A kódok helyét ha mindenigaz 4 vonal fogja jelezni, ide úgy irod be, h vannak a számok magán a rádión, és a kód első számjegyét az egyes gombal, kettest a kettes gombal,stb... bepötyögöd. Anyiszor nyomod meg az adott hely gombját, ameddig a megfelelő kódszámot ki nem írja (pl a kód első számjegye 3, akkor 4szer nyomod meg az egyes gombot, m a nullával kezdi...). Ha megvan mind a 4 kódszám, akkor az AS-t kell megint hosszan nyomni, amíg nem csipog megint. Remélem valamelyest érthető ;)
2011. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végigcsináltam amit 21:07 írt. Ahogy hosszan nyomtam az AS-t bekapcsoltam, csippant is egyet. Utána viszont azt írta ki, hogy 1CODE, nem pedid a csíkokat. Nem változik a kijelzőn semmi, nem tudom a számokkal beadni a kódot. Most 1SAFE helyett 1CODE van, de a helyzet ugyanaz.
2011. jan. 8. 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:
AS-t és a bekapcsolót együtt nyomd hosszan. (az AS-t előbb nyomd be utána a bekapcsolót és tartsd mindkettőt benyomva csippanásig 3-5 másodperc)
2011. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eggyütt hosszan nyomva is csak 1CODE van. Szerintem végleg be adta a kulcsot.
2011. jan. 8. 08:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Akksicsere volt?

Vedd le a sarut és próbáld újra...

2011. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem írni, 10 szer próbálkozhatsz, de az ötödik körül már fél órát is kell várni, mire kiadja a beviteli mezőt, a tizediknél meg kb 8 órát. De az 1SAFE gondolom az első, itt 10 másodperc után jönnie kellene.

Ha nem teszi meg, akkor valószínű tönkrement a rádió, vagy megzavarodott - vedd le az akkuról 1-2 napra és próbáld újra. Ha akkor sem jó, akkor kuka.

2011. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Eggyütt hosszan nyomva is csak 1CODE van."

Oda kéri a kód első számjegyét.

Aztán a 2CODE értelemszerűen a második, és így tovább.

2020. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!