Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MOTOROSOK tudnatok nekem...

MOTOROSOK tudnatok nekem ajanlani Chopper motrokat elfogadhato aron?

Figyelt kérdés

Kezdo motoros lennek es szeretnek venni valamilyen Chopper-t elfogadhato aron persze. 27F 185cm 87kg vagyok :)

Vezetek lassan 7 eve fojamatosan mivel soforkent dolgozom de a motorokhoz nem sokat konyitok (eggyenlore)

Szeretnek valami jo otleteket toletek vasarlassal kapcsolatban pl tipus, kobcenti, iranyar. Szoval minden infot szivesen fogadok.

Valaszaitokat koszonom szepen es zold kez minden valaszra meltaztatonak :P


2011. jan. 18. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi az az elfogadható??


Mert Nekem 6 millióig az.

2011. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de jo neked akkor :P

hat nexem a plafon max 2000 euro

2011. jan. 18. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Na látod, egyböl másabb így a dolog.


Honda shadow??

2011. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hmmmmm nemtom mivel nem ertek hozzajuk sajna de azert utana nezek ennek is :P


koszi a valaszt

2011. jan. 18. 23:08
 5/9 anonim válasza:
43%
pl choppert semmiképp se, főleg ne 27 évesen, én szerintem kiröhögnék egy fiatal gyereket csopperen
2011. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha choppert szeretnél venni, azt vegyél! Mindegy hány éves vagy. Az nem számít. Egy a lényeg: Mindenképpen próbáld ki!

Nekem is hasonló a testalkatom. Saját tapasztalat: Ha felülsz rá és a bokád a térded függőleges vonala mögött van akkor az rövid lesz neked. Nyugodtan otthagyhatod. Hosszútávon (akár már 100-200 km-en is) kényelmetlen lesz. A magasságodhoz pl. a Yamaha Virago gyári lábtartóval már talán rövid. Ha előre van tolva a lábtartó, az okés lehet. A hajtásnál a kardánossal nem kell annyit törődni. Előnyös, hogy nem kell láncot cserélni olajozni...

Köbcentire azt szokták mondani, hogy végig kell járni a lépcsőt, vezetéstechnikai szempontból van értelme, de sajnos az ember nem adhat vehet motorokat egy-két évente. Szerintem, hogy később gazdaságos legyen a 600-800 as kategóriát nézegesd. Nekem volt 250-es is, de két személlyel már egy kamion előzése 70-nél is nehézkes volt. (Bár ez lehet, hogy csak az enyém sajátja volt.)

2011. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

utolso valaszolonak igyekszem megfogadni a tanacsod :)

2011. jan. 19. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Pontositanék magamon: A boka dolog akkor igaz, ha a térded a derekaddal kb. egy vonalban vagy a fölött van. Próbáld ki széken, ágyon, stb. A lényege az, hogy ne a "seggcsontodon" ülj.
2011. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok koszi :)
2011. jan. 20. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!