Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy robogóbol kiveszzük a...

Ha egy robogóbol kiveszzük a folytást a kipufogóbol akkor jobban fog gyorsulni? (mert azt tudom hogy megnő a végsebessége)

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

hát az attól függ. nekem például jobb lett ,egy picit nagyobb hangja volt meg csutka gázon nem hörgött vissza hanem folyamatosan ment ki a gáz a kipufogón!Hidegen berúgtam és mentem vele nem volt az hogy lehörgött és nem megy...

Bár ha kiveszed lehetséges hogy egy keveset többet fog fogyasztani azért mert ami felesleges benzin belemegy a kipufogóba nem szívja vissza a henger vagy hogyan van... nem tudom pontosan ez hogy zajlik

2011. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elképzelhető hogy jobban fog menni, de utána be is kéne karburálni, de személy szerint azt javaslom ha nem akarsz rá sokat szánni akkor vegyél egy nagyobb fűfúvókát, meg kicsit alakítsál a légszűrőnél (több levegő menjen be, de ne direkt szűrőt vegyél.. mert az meg szét cseszi a hengert.. mert sok koszt enged be..) meg vannak ilyen egyéb praktikák amik olcsók és hatásosak.. De a legjobb lenne ha vennél egy MOTORT!!
2011. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 T5- ***** válasza:

Persze, úgy fog gyorsulni mint egy dragster, és akár a a 310 km-es óránkénti sebességet is elérheti.

Így már nyugodtan beállhatsz a belső sávba és cibálhatod a gázt a melletted lévő Mercedes-Benz AMG 600SEL-nek, vagy M5-ös BMW-nek. Csak arra vigyázz, nehogy besüljön a dugó a túlzott teljesítménynövekedéstől. De ha már már a foJtást kivetted, feltétlenül vegyél hozzá sport levegőszűrőt is mert kell a 49ccm-nek a zoxigén. Így akár +40%-os teljesítménynövekedést is elérhetsz.

De legjobb ha a könyököt is leveszed és az összes idomot szedd le róla, mert könnyebb lesz a gép.

Na jó munkát és jó kávédarálást.

2011. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

FoJtás!

Én egy keeway knight 50ccm-essel csináltam meg egy haverral, hogy átfúrtuk a szűkítést a karburátorban, így fürgébb lett a gépezet egy kicsivel.

2011. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ , hogy milyen robogó,és milyen fojtás. Ha elektronikus pl, akkor egy kisebb görgőtől jobban felpörög és jobban fog gyorsulni. De pl aerox és a variátor távtartós,akkor a végseb lesz nagyobb.
2011. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!