Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell újra KRESZ vizsgáznom?

Kell újra KRESZ vizsgáznom?

Figyelt kérdés

[A] motoros jogosítványt szeretnék, autóra van jogsim.

22 éves vagyok 3 éve van jogsim.


Válaszotok előre is köszönöm.


2011. febr. 16. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell.
2011. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen kell újra KRESZ vizsga. Egyedül az elsősegély nem kell már neked.
2011. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz, mert ha megbuksz, elveszik az autós jogsidat is. (ezt úgy hallottam, de cáfoljatok meg, ha nem így van)
2011. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 16. 15:46
 5/7 anonim válasza:
Kell vizsga. Utolsó: nem veszik el a jogsiját. Semmi köze a kettőnek egymáshoz, mert az A típusú KRESZ más mint a B. ;D
2011. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a ELVESZIK A B-S JOGSIT dolgon én annyit röhögök!!! Én megbuktam! Szó nélkül kijöttem a vizsgáról, majd kértem egy másik csekket, befizettem, elmentem megint és sikerült. Közben senki nem kérte tőlem a B-s jogsit, amihez köze nincs senkinek!!! Mert mások a kérdések.
2011. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kell vizsgáznod mert az A kressz ugyanaz mint a B de ki van egészítve csak motorokra vonatkozó résszel(nem olyan sok egyébként)meg ugye a műszaki rész is motorokra fog vonatkozni autók helyett.(másrészt voltak változások a kreszben mióta te megcsináltad motorok terén főleg szoval nem árt átfutni a B részen sem elsősegély viszont nem kell)

Az hülyeség, hogy elveik a B-t ha megbuksz ez egy másik kategoria nincs köze a B-hez. Viszont késöbb ha motoros szabálytalankodás miatt elveszik a jogsid természetesen úszik a B-is.(Nem érdemes motorra ülnöd közúton addig amíg nincs rá kész a jogsi mert a B jogsid ezesetben viszont bevonhatják csak jótanácsként mondom)

2011. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!