Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autóra tudok felvenni...

Használt autóra tudok felvenni hitelt? 12 évnél öregebb! tudom fiatalabbra simán van gyorshitel. De mi van ha amit venni akarok 500000, - alatt van és öreg. Akkor spóroljak míg meglesz a pénz? Vagy hogy lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a spórolást ajánlom ha már öreg gépet szeretnél venni. Mert mindíg felléphet valami probléma amit meg kell csináltatni vagy csinálni ,ki ki saját tudása szerint. Személyi kölcsönnel jobban jársz.. De butaság a mai bankokhoz fordulni. Ott csak az kap pénzt aki be tudja bizonyítani hogy nincs rá szüksége! Amúgy én 800-e ért lizingeltem meg egy autót a banktól amire rá költöttem +300 at. 3 évig fizettem 35-e törlesztőt rendesen most pedig ha egybe akarnám kifizetni az autót 1,2 millát kéne kiperkálnom. Dönsd el megéri e? Mert a bankok arra utaznak hogy kifizeted a hitelt majd jól bekavarnak utána hogy még többet fizess.. sőt add vissza az autót is! És csak lesel hogy 20e Ft ért a házad lefoglalja. :)
2011. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pont ezért akarnám hitelre, mert előjöhet bármi amire jó lenne ha maradna pénzem:-)
2011. febr. 20. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:

már bocs de ha egy 500e-s kocsira nincs pénzed, mi a frászból akarod fenntartani? Számolj már egy kicsit légyszíves!


500-ért megveszed, átírod, felujítod: 600

Éves kötelező kiadások: bizt + súlyadó: sokmindentől függ, de legyen mondjuk 80e.

Éves kötelező körök: olajcsere, néha valami elromlik: 20e


100e. és még egy km-t sem mentél.

8 literes fogyasztás, évi 10e km = 8*400*100 = 320e ft.

Vagyis egy év alatt annyit költöttél a fenntartásra mint az autó maga. Ezeket miből fogod fizetni? Mindig hiteleket veszel fel a következő tankoláshoz?


Gondolkozz mielőtt hülyeséget csinálsz!

2011. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ki tudnám most is fizetni de nem akarom egyben. fenntartok már egy másik kocsit is, csak nincs kp-m egyben ami mozgatható. bevételem van. nincs gond. csak akkor lennék gondban ha ki kéne egyben fizetnem.akkor is fenntartanám, csak nem akarok megszakadni
2011. febr. 20. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha azt mondod, hogy lesz pénzed arra, hogy törlessz egy hitelt,akkor azt a pénzt akár félre is rakhatnád. Ha csak 15000et tennél félre havonta (és annál akármilyen hitel részlete több), akkor is egy éven belül együtt lenne rá a pénz. Vagy ennyire sürgős?
2011. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:50

vagoyk.


Ekkora összegre - ha egyébként van rendszeres jövedelmed- felesleges hitelt felvenni. A hitel a bankon kívül senkinek sem jó.


Ez a "kényelmesebb így..." szemléletet azért nem értem, mert hitelben nyílván többet fogsz visszafizetni. Szóval csak a kényelem miatt többet perkálni... De Te tudod, én nem szólok bele. Ráadásul ha hitel van, a verdát el sem tudod adni ha úgy alakul, mert ügye hitel lesz rajt.

2011. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!