Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány év a lélektani határ az...

Hány év a lélektani határ az autók korában?

Figyelt kérdés
Amit már biztos nem vennél meg, ha patent állapotban lenne akkor sem?
2011. febr. 22. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8év
2011. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma néztem Impalát, 1965ös..

Simán megvenném, mert állat kocsi..

Nem mindegy hogy egy amerikai kocsiból nézel egy 30éveset, vagy egy Suzukiból. :)

2011. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam 18 év,mint a nőknél:D
2011. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

max 25. E fölött már nehezen szerezhetőek be az alkatrészek, hacsak nem valami nagyon jól sikerült konstrukció(pl golf2), és mai napig elég sok fut belőlle.

Am most 22éves Audi van ~750e km

2011. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ..

Mindennapi használatra 6 év max. De szabadidőautónak ha lenne rá keret bármikor vennék egy zsigulit vagy mást, de nem vetném meg a veteránokat sem :)

2011. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

15 év. A régebbi kocsik már csúnyák, gyenge a motorjuk, még szervó sincs bennük, csak 1-2 kivétellel. A kp.zár még megoldható de a szervó már nem igazán ha ahhoz a típushoz nm gyártottak.

A mai modern autók nem fogyasztanak többet mint a régiek de erősebbek.

2011. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy 15 éves Mondeom van, apránként sikerült minden kopó alkatrészt kicserélni, és elmondhatom, hogy bárhova el mernék vele indulni, az pedig, hogy szervo sincs bennük, nem igaz.Enyémben is van és működik is a klíma, elektromos ablak, tükör, abs, és persze van benne szervo ,sé központi is:P

De sajnos hiába van rendbe, hiába üzembiztos, az ilyen korú autókat egyszerűen nem éri meg lecserélni egy kispénzű embernek, így megtartom és tudom, hogy rendbe van, minthogy vennék egyet hitelre, és kezdhetném előről, a vezérlés, fék csere, szilentek, olajak cseréje stb.

Hiába 15 éves én megbízok az enyémben, ha karban van tartva, akkor ez még pár évig autó lesz.

2011. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Márkafüggő. Most bmw 320-asra hajazok 92-95 évjáratig. De a mostani kocsimat (opel astra H 2008) biztos nem venném meg tuti nem venném meg még 10 év felett se:). Bömösöm volt elötte is csak lakásvásárlás miatt megváltam tőle anno. Ezeket a gépeket ha karban van tartva el lehet hajtani jó sokáig.
2011. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 év. Na de nem úgy, hogy 20 évnél öregebbet nem vennék, hanem 20 évnél fiatalabbat! 1990 után az autók elkezdtek teljesen egyformák lenni. Nagyon kevés fiatalabb autó van, amire azt mondanám, hogy kéne. Az új autókat, meg nem is te vezeted, hanem a kütyük vezetik, amiket beleraknak, elveszik a vezetés élményét!


Lehet lepontozni :D

2011. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: IGEN IGEN IGEN!

Végre valaki, aki szintén szereti a régebbi autókat, mert azok még igazi autók voltak!

Amúgy az eredeti kérdére válaszolva: ha tavaly egy marha nem amortizálja le tk-ra, még most is a kis vw golf 1-el járnék. Most lenne 33 éves.

2011. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!