Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kérdésem a következő:...

A kérdésem a következő: Volkswagen Golf IV 1.9 TDi-ben a sima elektromos adagoló van még. Ha én ezt tuning végett mechanikusra cserélem, akkor az ESP (menetstabilizáló) sem fog működni?

Figyelt kérdés
Úgye mert az ESP sem csak fékeket, fékezett kerekeket felügyeli, de adott esetben a gázt is elveszi, szabályozza. És a 2000 körüli sima TDI 4es golfokban van már ESP.
2011. febr. 24. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek olyan dolgok,amikbe ha belenyúlsz,nagyobb kárt tudsz csinálni magadnak,mint hasznot.
2011. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már megbocsássál de nem fogsz te semmit cserélgetni tuning címén a Golf motoron, ha ilyent kérdezel.
2011. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek: Ha nem értessz hozzá ne válaszolj. Tökéletesen tisztában vagyok a lényegi dolgokkal és tudom miből fog épitkezni a blokk(krézi mech. adagoló, bosio porlasztók, 130as pd dugó és hajtókar, gtb22es csiga, egyedi csonk, 65s rendszer,sdi vezértengely, nagycooler, csövezés, egyszóbal sablon repecpt az adagólós dízel tuning esetén....,és a szokásos apróságok ami már rendelkezésemre áll. De nem vagyok otthon az ESP elektrónikájában, a tuningot, és szerelést autószervíz végzi. És úgygondoltam utána járok mi várható az adagoló csere után. Müködni fog avagy sem. Ennyi. Kár a hülye megjegyzésért.
2011. febr. 24. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudod mechanikura cserélni! max az adagolóba tudsz nagyobb nyomóelemeket cserélni + turbón tudsz állítani!
2011. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!