Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az első szélvédőn a sötétítés...

Az első szélvédőn a sötétítés meddig jöhet le? Amíg a napellenző a szélvédőnek nyomva ér el. Vagy félig lehajtva. Nagy különbség van a kettő között?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem egészen visszapillantóig ér
2011. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Napellenző szélességben!
2011. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Napellenző szélességben!"


Ez a jó válasz!

2011. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam addig ér, mintha a félig lehajtott napellenző alját kivetítenéd a szélvédőre. 17 cm körül. Igaz nem sötétítés, hanem fehér szélvédőmatrica. Nem látni át rajta. Rendőr egyszer sem szólt 3 alkalomból. Műszakin valószínűleg bukna miatta.
2011. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és napellenző szélesség alatt már büntetnek?és ha igen mennyi az annyi általában? és oldal ablakra mennyire szivatnak?
2011. febr. 27. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem le volt sötétítve elől is, vezető ülés és anyós mellett is!

csak annyira, hogy nappal 3 esetben 3x szóltak, egyszer 10e ft bírságot kaptam, szerencsémre, mert elküldhetik emiatt az autót újbóli műszaki vizsgára!!!

azóta csak vezető ülés felől szedtem le, mert engem úgy kaptak le, hogy mentem, nem látott zsarul aztán megfordultak és követtek.

2011. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem is le volt nyomva oldalt is,de átlátható mert nem a teljes sötét van rajta,ez a közepes,vagy még talán gyengébb.az nagyon gázos?vagy azért mérlegelnek ilyenkor?
2011. febr. 27. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szabad elöl! csak az a vicces hogy a nagy merciseket nem büntetik...
2011. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!