Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatokat kérnék B...

Tapasztalatokat kérnék B kategóriás forgalmi vizsgátokkal kapcsolatban! Kinek hanyadszorra? Milyen hibáitok voltak? Vettetek-e pótórákat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre sikerült, tulajdonképpen attól is függ milyen hangulatban van a VB, nekem kisebb hibáim voltak: kevés oldaltávolság, meg bizonytalan kormányzás VB szerint. +12 pót órát vettem vizsga előtt
2011. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem átengedett aznap hárman vizsgáztunk az oktatónkal én voltam az utolsó előtem lévőeket megbuktatta gondolom jóindulatból átengedett ne buktason meg mindenkit egy nap
2011. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült. Hibátlanul. Aki tud, az tud.
2011. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem 2x vágtak meg, elsőre egy behajtani tilos tábla volt, ami nem volt igaz, mert minden nap ott jövök el a suliból, és tudom h milyen táblák vannak ott szóval tudom hogy nincs ilyen tábla, gondolom csak a pénz miatt volt a bukás. Másodjára meg elég sok mindent fel sorolt a VB pl tükröt nem használtam, egyenrangú kereszteződésbe 40-el hajtottam, nem meg felelő sebesség megválasztás, és még vagy 200 indokot fel sorolt. Harmadjára már sikerült.


Sok sikert.

2011. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


Már annyiszor leírtad ezt a sztorit, meg tudnád írni hol van ez a bűvös behajtani tilos mégse tilos kereszteződés? Csak úgy érdekel :) Köszi


Kérdezőnek: Minden elsőre meglett, lefizetés nélkül, vettem pótórát valami 4-6 órát a biztonság kedvéért, inkább pótórát veszek, mint megbukjak.


Szerencsém is volt, de jól is ment. 5 kisebb hibám volt, abból 1-2 mondva csinált volt.

2011. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11.kerület Gazdagrét. Tudom sok helyre le írtam, mert sok ilyen kérdés van.
2011. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát ez nem volt túl konkrét...

Konkrét utcasarkot esetleg tudsz mondani? Megnézném a norc-on.

Köszi

2011. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem is elsőre sikerült, 5 pót órát vettem, a vizsgán 8/10 hibapontom lett a határozatlanságomból adódóan, de nem volt vészes :)

2011. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Melyik suliban csináltátok, akiknek elsőre sikerült?
2011. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Automobil, Debrecen

[link]

2011. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!