Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Magyar Autoclub B cathegoriás jogosítvány oktatásáról?

Figyelt kérdés
Gyakran "túlóráztatnak"? Vizsgán sok az indokolatlan buktatás? Sokat kell várni az autókra? Elsősorban olyanok véleményét várom, akik itt csinálták a jogsijukat
2011. márc. 6. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akik nem bírják leírni a "kategóriás" szót, azokat valószínűleg fogják túlóráztatni...
2011. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gratula az elsőnek! Feldobta a hangulatom! :-)
2011. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez egy elirási hiba ,de azért sikerülhet a vizsgája.
2011. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elírási hiba??

-k helyett c

-h fölösleges

-Ó helyett o

2011. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Category.
2011. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Andy Vajna 2
2011. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a MAK-nál tettem le a jogsit 2 éve Újpesten, az elméleti órák érdekesek voltak, a vezetésnél kb 4-5 kocsi közül lehetett választani, túlórákat vettem, de kellett is, úgy mentem oda, hogy alig ültem addig autóban, vezetni meg sosem vezettem, rutinból egyszer húztak meg (hibáztam, jogosan húzott meg a vizsgabiztos), forgalomból is 1-szer húztak meg, nem éreztem jogosnak, de ez van, gyakran járok arra felé, láttam több tanulós autót is, vizsgát is, és nem láttam, hogy megállították volna ott a tanulót, hogy bukta a vizsgát. Az oktatóm kellően szigorú volt, mindig dupla órák voltak, szerette később kezdeni, hosszabb szünetet tartani a 2 óra között, aztán hamarabb befelyezni, pedig tetszett a vezetés. Amikor meglett a jogsim, kb 1 évíg nem vezettem, mert nem volt kocsi, de tavaly amikor vettem egy autót, és mentem átiratni a MAK-hoz, pont összefutottam az oktatómmal, és még mindig tudta, hogy ki vagyok (név szerint is) meg kb. úgy emlékezett rám, mintha most tettem volna le a jogsit, pedig biztosan sok tanítványa volt már azóta.
2011. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem fizettem csúszópénzt senkinek se, elég költséges volt az oktatás.
2011. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mennyi volt az a sok?
2011. márc. 7. 02:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egész tanfolyam mindennel együtt kb. 130000 ft.
2011. márc. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!