Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem tudták bekötni az...

Ha nem tudták bekötni az utánfutó visszajelző ledet az baj műszaki vizsgán? Valamint az hogy az első stabilizátor pálcám a baloldalról hiányzik? Vagy is hogy folyton lejön. Nézik azt?

Figyelt kérdés
(Ford focus 2000évjáratu ghia és most került rá levehető fejű vonóhorog)
2011. márc. 24. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Természetes mindkettőt nézik, és nem kapsz rá műszakit amíg hibás.
2011. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nagyon kötekednek miata? Mennyire nézik? tehát feltétleül szükséges?
2011. márc. 24. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:
A kontrollámpa ugyanúgy kötelező a vizsgához,mint mondjuk az irányjelző.. A stabi pálcát már csak a biztonság miatt is kicserélném..
2011. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Nyugodtan mehetsz vizsgára akár 3kerékkel is,simán megdicsérnek,sőt körbe is csókol majd a vizsgáztató.Vonóhorogra volt lóvéd,de már a stabpálca jelentéktelen dolog? Ha egy baleset résztvevőjeként kiderül,hogy így közlekedtél az autóval és haláleset is bekövetkezett,mindent rád vernek! Csak a hülyék kockáztatnak megjegyzem...
2011. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de nem, ez volt a kérdés ez az egyik a másik meg semmi köze e-hez a stabi pálcához hisz az 1.6 hoz még nem is szerelték fel ezzel az eszközzel és miért is várnának rám mindent? Ha pl.: valaki nem adja meg az elsőbbséget egyből én vagyok a hibás??? Nézz, körbe aztán okoskodj. Ne mesélj hülyeségeket és majd kiderül, hogy-át e megy, meg fogom ide írni oké?
2011. márc. 27. 11:39
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem nincs is az utánfutóhoz visszajelzőlámpám (tudom mert én szedtem ki), mégis átment műszakin.
2011. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad. 17:39!


Az autó gondmentesen átment a műszaki vizsgán! Gratulálok az okos válaszodhoz!

2011. márc. 28. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el még egyszer mit is írt az 50%-os hozzászóló!

Én csak annyit mondanék neked, hogy én is bárkit le tudok fizetni ha van sok pénzem, mégis minden ami az autómhoz tartozik a legbiztonságosabb, ezt ellenőrzöm is sűrűn. Nem azt mondta, hogy ezzel biza nem fogsz átmenni a vizsgán, hanem, ha ezzel a későbbiekben balesetet okozol akkor rád verik.

Miért kell a kibúvót keresni, nem lett volna megnyugtatóbb a számodra ha műszakilag kifogásolhatatlan utánfutóval közlekedsz?

2011. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Majd egy utánfutós balra bekanyarodásnál minden kiderül ha éppen pont rád előznek,mert nem villog az utánfutódon az index és nincsen kontrol lámpád,amivel azt ellenőrizhetnéd.

Ezt azért tudom így neked felvázolni,mert én is voltam ebben a majdnem balesetet okozó helyzetben,de mivel nekem VAN MŰKÖDŐ képes utánfutó visszajelzőm,láttam,hogy nem oké a helyzet és inkább kanyar előtt lehúzódtam az út szélén és miután leelőztek,utána fordultam be balra. Vili? Ugye nem!

Semmi gond,vannak már akkora traktorok,amik simán kihúznak az árokból gond nélkül a friss műszakiddal együtt!!!!!

2011. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A hozzáállásodból,illetve a látszólagos pozitív gondolkodásodból megítélve,autó helyett inkább lovaskocsit kellene használnod, de azt is paci nélkül,mert még képes lennél attól is az abrakot és más egyéb hasznos dolgokat kispórolni. Arra sem vonóhorog,sem pedig stab. pálca nem kell,ami csak előny lehet számodra.

Nyugodtan le lehet pontozni,nem izgat,mivel nálam a %-ok csak vásárláskor számítanak. :D

2011. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!