Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül engedélyeztetni...

Mennyibe kerül engedélyeztetni a motorcserét egy autóban?

Figyelt kérdés

arra lennék kiváncsi hogy a motoron és a szerelésen kívűl milyen költségek vannak még. és hohgy mennyi.

hol kell intézni?


2011. márc. 28. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hűűű hát ez sokkmindentől függ ha pl típusazonos motort teszel bele az nyilván olcsóbb de ha más autó motorját szeretnéd akkor kell átépítési engedély hogy szakszerűen szerelték be...stb nagyon osk pénz és nagyon sok papírmunka...nem éri meg a dolog:S (szerintem) attól is függ milyen autóban szeretnél ilyen motorcserét csinálni...az árak nagyon változók de egy biztos hogy 100-150alatt nem nagyon úszod meg a dolgot még ha ladád vagy skodád van akkor se
2011. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

skoda felicia pick up.

1.3 benzines motor van benne és szeretném 1.9 diesel-re cserélni.

2011. márc. 28. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
haverom astrába rakott nagyobbat. a szereléssel 1ütt 250-300 közt fizetett vhogy. de a beszerelésre és mindenre kapott garit is
2011. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Asszem 30 af-es mociszámmal ha tipusazonos, a többit nemtom:S
2011. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

hát akkor számolni kell azzal hogy az új motor árával,a beszerelési árral,esetleg ha kell alkatrész akkor azzal az árral,és új forgalmival...esetleg kell új vizsga is azt sajnos nem tudom de ha bemész az önkormányzatba ott szerintem tuti megmondják:)

2011. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!