Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első saját autóm megvásárlását...

Első saját autóm megvásárlását tervezem.10 milliót szánnék rá. Mit ajánlanátok ebben az árban lehetőleg újonnan? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Lehetőleg benzines legyen és 150 - 200 LE közötti.
2011. márc. 31. 00:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ne vegyél újat! ha most veszel egy új 10 millás autót az két év múlva már hatot se ér, egy pár éves autó már lassabban veszti el az értékét habár ezt nyilván te is tudod. ha szemfüles vagy egyébként kifoghatsz olyan kocsikat, amiket tesztautónak vagy bemutatónak vagy ilyesminek használtak, így tulajdonképpen még új, és jóval olcsóbb.

bocs hogy nem egészen a kérdésre válaszoltam, de ha leirnád hogy mire használnád a kocsit, kicsire nagyra van szükséged, sportos legyen e, meg támpontokat arra vonatkozóan hogy milyen az izlésed akkor könnyebb lenne

2011. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Tíz millát ne autóba fektesd.Akár mennyi pénzed is van mellette.Évenként 2 milliót veszítessz.Csak jó tanácsként mondom,mint 50-es üzletember.Ne legyen fontos a külsőség.De ha végképp nem bírsz magaddal,-BMW-t vegyél .értékállósága annak a legjobb.
2011. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
első verdát 10 milláért? eddig azért nem volt pénzed kocsira mert 20 évig kuporgattál rá?
2011. márc. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sedan, coupe vagy kombi. Manuális, vagy automata.

Kicsit konkretizálhatnád a kérdést...

2011. márc. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Lehetőleg újonnan, azt amit akarsz. Nehezen hiszem, hogy 10 millióval a zsebedben ne tudnád, hogy mire van szükséged. Más úgy is tudja, hogy üres a zsebe :)

Egyébként én is bmw-re szavazok, de körülnézhetsz a brutális értékvesztésű luxus kategóriában pl bmw m5/m6/m3 2005ös évjárattól már van ennyiért. Néhány évvel ezelőtt azokat még huszonsok millióért osztogatták extrákkal együtt.


Vagy vehetsz dízelt, Honda Accord, Ford Mondeo vagy akármi... újonnan nagyon könnyű 10 milliós vételárat kihozni egy erős motorral és jó (!) felszereltséggel.

2011. márc. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Szerintem ezt nem ide kellett volna beírnod. Magyarországon nagyon elkülönül a társadalom anyagilag és ez szúrja sok ember oldalát. Nekem is 10, vagy több évembe telne ezt a pénzt összekuporgatni.


Nem ismerlek, nem tudom hogy állsz anyagilag. Ha ez zsebből kihúzott pénz, akkor a helyedben audit vennék, de ha hosszú évek összekuporgatása, akkor az 50-es üzletemberrel értek egyet. Fölösleges a drága autó. Egy olcsó is tudja azt amit egy autónak kell és ízléses, komfortos is van köztük. A fölösleges luxusért pénzt kiadni pedig butaság szvsz.

2011. márc. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán kamu ez a kérdés is.
2011. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Frontosa ***** válasza:

A6 4.8-ért:

[link]

A8 6.5-ért:

[link]


A többit meg tankold el. =)

Dízelekből nagyobb a választék.

2011. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Frontosa ***** válasza:

Vagy az új Passat dízel 7.5-ért!

[link]

2011. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem ez lesz az első autóm, csak ez lesz amit a saját pénzemből vennék meg. Amúgy 30 éves vagyok, és valóban nem számít hogy fenn kell majd az autót tartani meg hogy veszít az értékéből. Jártam a szalonokat már de ugye a Japán autók eladói a Németet szidják, a Francia a Japánt, stb. Én is a HONDA ACCORD 2.2 CTDI 180 lóerős gépével szemezgettem a legtöbbet, csak kicsit félek a diesel motoroktól. Pedig nem rossz a tesztje sem. Családi autónak kell, két gyerkőc van. Számít a csomagtér is, mert a mostani autóm egy Honda Civic 1.8 benzines, de ezt majd a feleségem fogja használni, a nők jobban szeretik ezt a futurisztikus külsőt, de hát ajándék lónak ne nézd a fogát ugye. Azért köszönöm a válaszát mindenkinek, BMW fronton még körülnézek egy kicsit, de az Audi is kapott megerősítést a válaszokban, meg az A6 állítólag tényleg megbízható.
2011. márc. 31. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!