Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapest vagy vonzáskörében...

Budapest vagy vonzáskörében létezik elhagyatott pálya? (Részlet lent)?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint egy versenypálya pl elhagyatott gokart pálya ,elhagyatott repülőtér ahol lehet gyorsulni?
2011. ápr. 3. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Elhagyatott pályát nem tudok, sajna, de az egyik volt osztálytársam benne volt, az éjszakai gyorsulási versenyekben. A Váci úton szoktak csinálni, meg Szentendre fele. Azért felhívom a figyelmet, hogy ez illegális, mivel az utak nincsenek lezárva, illetve az autók sem erre lettek kitalálva.

Én azt mondom, hogy próbálj meg egy másik szórakozásnak élni, ott van, pl. a paintball, vagy a laserforce. Itt aztán lövöldözhetsz is, illetve csapatban is csinálhatod.

2011. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy most hol van a gyorsulási azzal nincs gond,ott is vagyok általában péntekenként ,dee olyan pálya kéne ahol lehet ugy menni minta autóveryenyző lennék:DDe azért köszi
2011. ápr. 3. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:

hungaroringen, kakucsringen szoktak lenni ilyen gyorsulási napok, meg nyílt napok. Talán még tökölön is.


Am. mellékesen jegyzem meg, hogy szerintem nem az a nagyobb király aki jobban tud gyorsulni (ez ügye kocsi függvénye is) hanem az, aki jobban tud vezetni. A vezetési tudást pedig nem csak a gyorsulással lehet lemérni, hanem még sok egyéb más feladattal is, amik jóval nehezebbek mint nyomni ész nélkül a gáz pedált.


Egyébkén ha már mindenképpen ilyen perverziónak akartok élni (nem támogatom) akkor miért nem az autópályákra mentek ki?

2011. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést igazából kijavítanám magamat én nem akarok gyorsulni,arra meg van a helyem,én egy olyasmi pályát szeretnék mint a kakucsring vagy hungaroring és ott menni köröket de néztem nincs idén a hungaroringen nyíltnap
2011. ápr. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!