Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy eladó használt autó hány...

Egy eladó használt autó hány százalékát szokták általában elengedni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy egy 700ezres autóból kb mennyit szoktak engedni a kereskedők, illetve mennyit a magánszemélyek. Magánszemélyek többet szoktak engedni?


Ezekből mennyit lehet lealkudni kb?


Magánszemélyes: [link]


Kereskedéses: [link]


2011. ápr. 7. 20:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne melyik mennyit ér meg?
2011. ápr. 7. 20:14
 2/13 anonim ***** válasza:
700ezres verdát már ne kereskedésből vegyél, hanem megbízható magánszemélytől!;) Többet is engednek! 50-et biztos enged belőle...
2011. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát onnan szeretnék, na de ha nem lesz akkor végső esetben kereskedős.

Hát az baj ha "csak" max 50-et enged, a magánszemélyes 720, nekem meg max 650-em lenne rá.

2011. ápr. 7. 20:21
 4/13 anonim ***** válasza:
EZ az eladótól is függ. Én a Cordobámból 25 ezret engedett. Igaz az 3ajtós Sportline volt. Azok kicsit olcsóbbak és 650 körűl szép állapotúakat is kapsz :) 7,5-8 literes fogyasztást produkál nekem amióta meg van csinálva a motorja. Sajnos az előző tulaj megfőzte párszor és egy év után nálam megadta magát (de saját lábán ment a szervízbe). Nagyon kényelmes kis autó.
2011. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na igen függ az eladótól is, de gondolom 25rugótól azért még a kereskedők is többet engednek egy 700ezres autóból.

Pont sportline-t akartam, de kiábrándultam belőle mert hallottam hogy azt a fajtát tönkrevágták, ugye sport és úgy bántak vele mint egy állattal meg hasonlók. Meg jobb nekem egy 1.4-es mint egy 1.6-os biztosítás szempontjából is.


Te mennyit adnál a fenn belinkelt autókért?


Köszönöm a választ!

2011. ápr. 7. 20:34
 6/13 anonim válasza:
Ilyen pénztelenségben sokat. Alkudj pofátlanul, én 1,1-ből 185 ezret lealkudtam.
2011. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Magánszemélytől vetted? és hogy érted el hogy annyit elengedett?
2011. ápr. 7. 20:53
 8/13 anonim válasza:
Magánszemélytől, kiemeltem a hibáit, ami alig volt, konkrétan elmondtuk minden szarnak.. :D
2011. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ezeknek pl nincs szervizkönyve, szerintem az elég lényeges, meg a neten találtam pár ugyan ennyi időst jobban felszereltet olcsóbban, szervizkönyvvel, nem ebben a megyében, arra gondoltam hogy kinyomtatom és arra is hivatkozom.
2011. ápr. 7. 20:58
 10/13 anonim válasza:
Jaja, a lényeg, hogy lássa, hogy még van pár amit majd meg akarsz nézni..
2011. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!