Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heló. Érdemes aixam kinroad...

Heló. Érdemes aixam kinroad xt 50q motort venni? (használtan láttam 150. 000 - 200. 000) Egyáltalán az aixam mint motor megbízható, van vele gond? Akinek véleménye, tapasztalata van, kérem segítsen. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

(nem vagyok benne biztos) De azt hiszem ez egy kínai motor. Megbízhatóságáról nem tudok sokat, de én a kínai dolgokat nem ajánlom(persze lehet kifogni jót is). 50 köbcentibe meg a 4T elég gyenge(Valkaki úgy fogalmazott itt az oldalon hogy a hajszárítójában erősebb motor van mint egy 50 4T)

Ehhez hasonló motor ami már jómárka az az Aprilia Red Rose 50, igaz hogy az 2 ütemű és nincs olyan jó hangja, meg többet is eszik, de legalább jobban megy :)

2011. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!