Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elindultam kresz tanfolyamon....

Elindultam kresz tanfolyamon. A problémám az hogy félek a vezetéstöl . Volt igy más is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen, pl. anyukám is(meg még több ezer ember valószínűleg) Neki mióta megvan a jogsija, kb. 15éve egy percet nem vezetett.


De lehet, hogy majd nagyon meg teszik, és rájössz nincs mitől félni.

2009. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a kresz a lényeg, aztán majd a rutin pályán ismerkedhetsz az autóval. Ne félj, az elején úgyis csak ülsz a kocsiban 1 órát, magyaráz az oktató, aztán már megnyugszol és mész 1-2 kört jó lassan.:)
2009. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem teljesen nyugott lehetsz!Az oktató nagyon nyugott ember és belőled is azt fog csinálni!
2009. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
ha félsz tőle az óriási gond, azon változtatnod kell. Fogd fel egy poénnak, egy szórakozási módnak, ha hibázol ne foglalkozz vele, oktatóé a kár ha megtöröd a kocsit, nem ezen múlik az életed:) Csak bátran, énis most csinálom:)
2009. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, pl. én is (holnap lesz a rutin vizsgám, de a pálya felé meg onnan vissza is nagyrészt én vezetek). Ehhez képest legalábbis a helyi (Pécs) viszonyokat már kezdem megszokni. Egy szitu volt csak eddig, ahol egy másik autós hülyeségéből gond lehetett volna, de amúgy azt tapasztalom, hogy a többség meglepően figyelmes (legalábbis a többi autóssal; gyalogosok már más tészta, de ott is vannak kellemes meglepetések) - plusz azt is, hogy én magam se vagyok reménytelen eset.


Szóval nyugi, sorstárs, bele fogsz rázódni te is. :)

2009. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyan embert, aki annyira fél, hogy egy percet sem vezetett. Annyira fél a felelősségtől. Van olyan aki ezt nem tudja leküzdeni. De ne erre gondolj, hanem hogy milyen jó móka, és csak hasznos lehet. Meglátod egy év múlva, te is vígan anyázol majd a piros lámpánál. Csak gyakorolj sokat, olyan valakivel, aki tud neked segíteni.
2009. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam!!!Azt kívántam minden nap bárcsak ne lenne vége a kresz-nek:D Aztán olyan jó oktatóm volt hogy első alkalommal tiszta happy voltam.És sikerült úgy megszeretnem az autót,hogy mindenkit kitúrok a helyéről:D
2009. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha félsz a vezetéstől, akkor inkább ne is ülj be a kocsiba! Nem sértésnek szánom, de nincs rosszabb mint ha ilyen tanulókat fogsz ki a közlekedésben. Ráadásul az oktatók is lehúznak anyagilag, mert észre veszik rajtad. Nekem 12 éve van jogsim, és szerintem jól vezetek, és anno nem féltem a vezetéstől!
2009. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
egy dolog van amit kerülj, a bizonytalanság, az a legsazrabb. Jön a kocsi, nem tudod eldönteni h kimenj-e, annál jobb ha kimész elé füstölő gumikkal
2009. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, én is féltem, kellett egy kis idő, megszoktam, most már abszolút magabiztosan vezetek. A sok gyakorlás a titka, főleg miután megvan a jogsid. Amikor átmentem, még csak tudogattam vezetni, a gyakorlatot az ember később szerzi meg.
2010. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!