Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg minden (! ) műszaki...

Tényleg minden (! ) műszaki vizsgán rögzítik a kilóméteróra állást és egy központi (! ) adatbázisba kerül a Nemzeti Közlekedési Hatóságnál (korábban Közlekedés Felügyelet)?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mióta?

Kinek adható ki ez információ. Ha használt autót szeretnék venni, akkor a rendszám birtokában kereshetem őket? Csak a segítőkészségükön múlik, hogy segítenek-e, vagy van hivatalos útja eseteg kmóra állás ellenőrzésének?


2011. máj. 10. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen,kb. egy éve biztosan.

Elvileg bárki számára hozzáférhető az adat.

Ami amúgy nem ér semmit hiszen csak az derülhet ki belőle max.hogy valaki visszatekerte az órát és felbosszantsd magad.

De senkit nem vonnak felelősségre érte és bizonyíthatatlan,hogy ki tette.

Egy kompressziómérésnek több értelme van mint a könyvelésben való kutakodásnak és jóval célravezetőbb no meg azonnali megfejtés. Szerintem.

2011. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen!


példul műszakin nekem rosszul írták be a km-t, mintha nem is mentem volna...jövőre dupla annyi..hehe..

2012. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!