Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kombi, egyterű családi autók...

Kombi, egyterű családi autók milyet vegyek?

Figyelt kérdés
max 1.500.000 ft 160.000 km a max.
2011. máj. 10. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egy 2002 utánni Corolla Kombira tippelnék, azt kicsivel egy milla fölöt már kapsz is, tehát ebből a pénzből még maradni is fog egy kevés.

Az enyémnek 8 év alatt volt kerek 0 hibája.

Motorból nemkell igazán nagy belőle, családi autónak az 1,4 es is tökkéletesen megteszi.

Jó válogatást, és hajrá!

U.I. Autó szerelőt azért vigyél.

2011. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy csalódásmentes igazi családi autó:

[link]

2011. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez pedig egy igazán megbízható kényelmes családi autó:


[link]

2011. máj. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a Toyota Corolla Wagon tényleg nagyon jó családi autó, ültem már ilyenben hosszú út alatt, de 1.6-osban és szerintem ez a tökéletes neki, mivel ha családi autó, nyilván sok ember, sok csomag, az 1.4-es ilyenkor már erőtlen, nagyon kell pörgetni, emiatt tötymörög, viszont sokat fogyaszt. Az 1.6-os városon kivül 3 személlyel, sok csomaggal elvolt 8 literrel.
2011. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mondasz hülyeséget, ha tényleg telepakolják, akkor valóban jól jön a plussz kakaó.

1,4 nek egy előnye azért még mindig van :D

Szél árnyékot kihasználva mentem én már át a fél országon 5,5 ös fogyasztás alatt.

Persze ez ritka, ennél azért többet eszik egy picivel, ha normálisan közlekedik az ember.

Jah érdemes lehet tudni, 187 km/h a végsebessége, az elektronika itt szoll bele, de ezt a tempot, gyakorlatilag csomagtól, és utas számtól függetlenül bármikor tudja, és ezen hibátlanul kezelhetó, 100% ban stabil.

Életem messze legjobb autója volt.

A pörgetéssel meg óvatosan, az 1,4 es is jóval erősebb mint gondolnád, családi autóhoz képest nagyon durván megtud indulni. Egyszer mentem fel úgy pályára, hogy 0áról kellett indulnom, de olyan szépen felvettem a forgalom sebességét, hogy másodpercekkel később már sírva menekültek előlem az audik, bmw-k és társaik, nem kellett refiznem, hogy feltünjön a tény miszerint jövök, és nagyon.


Nem akarok itt most leállni nosztalgiázni, életem messze legjobb autója volt, örökre bebiztosította, hogy már csakis és kizárólag Toyotát vegyek! :)


További szép napot!

Ez a nem mindegy.

2011. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Jöhet még tipp és link
2011. máj. 11. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:

egy régebbi vw sharan!! nem pdtdi motoros, hanem tdi!!

azok még megbizhatok, és könnyne javithatok!

emellett nagyok és kényelmesek.én a dieselt ajánlanám, fogasztás miatt, meg nyomaték miatt is! :)

2011. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ
2011. máj. 13. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!