Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolási büntetést fizetett...

Ghini83 kérdése:

Parkolási büntetést fizetett már valaki részletben?

Figyelt kérdés
A problémám igazából az, hogy marhára nem tartom jogosnak, hogy egy 60 nappal ezelőtti 2 000 Ft-os bírság most 16 000 Ft lett. Jelenleg munkakereső vagyok. Nem tudtam befizetni. Most meg fizessek be 15 napon belül 16 000-et. Nem tudok. Nincs olyan, hogy az mondom, hogy van fizetési szándékom, de csak részletben tudom. Ahogy tudok fizetek, majd elutalok nekik mondjuk havonta 500 Ft-ot. Menjenek a fenébe....
2011. máj. 11. 16:09
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Akkor kellett volna szólnod, amikor az első büntetést kaptad, bár még egyszerűbb lett volna 200 forintért jegyet venned. Vagy járj gyalog, és akkor nincs ilyen bajod. Miért is ők menjenek a fenébe? Te igénybe vettél valamit, amiért fizetned kell, ennek te nem tettél eleget, nem ők.
2011. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első ,kívánom,hogy kapj egyszer egy 60 ezres bírságot és akkor majd nem lennél ilyen kis törvénytisztelő r'hadék


Hát ilyen összegnél lehet,hogy nem lehet részletfizetést kérni,menj be ahol megbüntettek és kérdezd meg SZEMÉLYESEN.


Az a baj,ha nem fizeted be még magasabb lesz,nem is értem mit gondolnak a pénz csak úgy terem???

Rohadt szemetek jaah,engem is aljas módon büntettek meg namindegy is nem is idegesítem magamat.

Csak ,hogy tudd múltkor volt egy sor tilosban parkoló,az olcsó sz'rokat megbüntették a közterületesek,a BMW X5-öt és a Tuareget lesz'rták

2011. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:

Első ,kívánom,hogy kapj egyszer egy 60 ezres bírságot és akkor majd nem lennél ilyen kis törvénytisztelő r'hadék


Én nem fogok kapni, mert be tudok dobni 200 ft-ot az automatába. Ha megbüntetnek, akkor meg elismerem, és befizetem, ha törik, ha szakad.

2011. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem én is betudok dobni az automatába pénzt,de például mikor szombati munkanap van és kimegy a fejedből akkor bizony rálehet cseszni...Én is így jártam,kaptam 4300Ft-os büntit-befizettem


Vagy például mikor befizetek 2 órára de például egy állás interjú túlnyúlik és kések 20percet és megkapom a büntetést...


Nem is ez a lényeg hanem,hogy tényleg nagyon szemetek,többször büntettek meg és nagyon megakartam verni az őrt csak a józan eszem állított meg,kiabáltam,hogy jövök már de azért még elküldte a központnak a büntetést míg oda szaladtam.

2011. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem, hogy nem lenne ezzel bajom, csak egyensúlyba kéne hozni a dolgokat. Ha büntetést kapsz és nem tudod befizetni, akkor első körben kellene kapni valami hosszabb határidőt. És az is irreális, hogy nem tom pontosan de kb a 70 a minimálbér és ehhez képest 16 000 Ft egy parkolási büntetés 2 hónapon belül. 4. kommentnek: igen én is a szombati munkanapon kaptam. Az igazi pofátlanság az, hogy a csekk mellett még volt egy kerékbilincs is az autón.
2011. máj. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!