Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Daewo...

Mi a véleményetek a Daewo Matizról?

Figyelt kérdés
Nem családi, nagy autónak, hanem hölgynek, akinek a mindennapjait könnyítené meg.
2009. márc. 12. 12:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Annak tökéletesen megfelel.Nekem nexiám volt pontosan ilyen célra és nagyon szupi volt!!!
2009. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
Támaszkodj neki egynek a Tesco parkolóba pl. De csak óvatosan ám, hogy ne maradjon benne a horpadás.
2009. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon jó kis autó, én minden nap használom már harmadik éve, még semmi baja nem volt. Egy érzékeny pontja van a sebváltó, de ez állítólag tipushiba. Ha veszel, nézd meg , nem extra nehéz-e váltani sebességet. Enyém a 2. fokozatot nem igazán szereti, azzal óvatosan bánok, de amúgy csak ajánlani tudom :-)

2009. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 12. 17:08
 5/30 anonim ***** válasza:
59%

Gondold meg kérlek! Ugyanennyiért kapsz nagyobb és biztonságosabb autót, lehet 1-2 évvel régebbit, de hidd el a biztonságért megéri! A nagyobb autó jobban megvéd!!! És hát ez fontosabb annál minthogy könnyen leparkolj nem? A Matíz attól behorpadt hogy lecsuktam a hátulját. Nem arra gondolok hogy valami óriás batárt vegyél(bár azok a legbiztonságosabbak) de legalább valami közepes méretűt, pl az egyik válaszoló a Nexiát említette, ami szerintem sokkal jobb választás lenne a Matíznál, de mit szolnál egy Opel Astrához? Nem túl nagy, nem túl kicsi és még jól is néz ki, és jó is! Pénztárcádhoz mérten vehetsz 300 ezertől, 3 mill-ig. Akár a Matíz árában is! Nekem is ilyen van, csak ajánlani tudom!

Üdv.

2009. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: milyen Opel Astrát adnak 300 ezerért? Frédi Béni-set? Vagy dodgem? :-)
2009. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem hogy szar.
2009. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem sokan vannak igy vele, mint az előző hozzászóló :) Nem lehet mindenkinek pénze bmw-re vagy mercedesre, szaladgáló autónak meg épphogy tökéletesen megfelel.
2009. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Varrógép!!!! Ennél már csak a mopedautók jobbak!!! :PPP
2009. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: biztos azért fut belőlük annyi az utakon :-)
2009. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!