Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent, ha bevág elém egy...

Mit jelent, ha bevág elém egy autó és utána rázza a kocsi fenekét?

Figyelt kérdés
Ma kikanyarodott elém egy autó hirtelen és majdnem satuféket nyomtam hogy ne menjek neki, nagyon dühös voltam de nem dudáltam. Az autós elkezdte rángatni a kormányt, és az autó jobbra-balra rázkódott, ergo "rázta a kocsi seggét" utána lefordult jobbra. Ez a "segg-rázás" mit jelent? Azt, hogy "Bocsi hogy bevágtam eléd" vagy "Megérdemelted hülyegyerek"? Még nem találkoztam ilyen viselkedésformával.
2009. márc. 12. 15:46
 1/8 anonim válasza:
100%

Ilyennel még én sem találkoztam, de szerintem két dolgot jelenthet:

1.) be volt rúgva

2.) egy állati nagy idióta ült az eléd kanyarodó autóban


Esteleg mindkettő!

2009. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván 1 fiatal lehetett aki jó bulit látott benne.

A kocsi riszálását sztem szórakozásból csinálta.

2009. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kosz a kerdest, halali a szoveged, jot rohogtem!:)))
2009. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagyokos biztos csak bizonygatni akarta,hogy még ébren van...:)
2009. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Valóban kicsit nevetséges ez a "riszálta a kocsi seggét". Én egyszer tettem ilyet, poénból, olyan helyen, ahol nem volt forgalom. És ez volt a szerencsém. Igaz nem tízzel ment az autó, de riszálás ütemét átvette a kocsi, és utána tehetetlenül ugyanúgy viselkedett, elkezdett "kilengeni", és bármit csináltam, "ritmusban maradt" és erősödött. Azt hittem, hogy ott borul fel a kocsi... Úgyhogy azóta tudom, hogy ilyet még viccnek sem.
2009. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Kb. Egy idióta vagánykodó sg.volt az...
2009. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nyélen kanyarodott ki, és elment keresztbe az autó és épp szedte össze:)
2009. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy túl nagy gázzal kezde a kanyarta akocsi, emiatt kicsúszott a segge és ezt gorrigálta a vezető ellenkormányzással. Ez kb így néz ki, ahogy leírtad. Főleg hátsókerék hajtású autók csinálják túlzott gázadásra kanyarban.
2009. márc. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!