Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szerv hiányozhat ahoz...

Milyen szerv hiányozhat ahoz hogy még lehessek hivatásos sofőr?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hivatásos sofőr szeretnék majd lenni (még valószínüleg 4 évem van addig) viszont úgy néz ki hogy a vesémnek és a lépemnek baja van. Attól még lehetek hivatásos sofőr(kamionos) vagy tervezzek másra?


2011. máj. 16. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Agy
2011. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezzel már nem lehetsz, volt egy ismerősöm akit cukrosan is csak feltételekkel vettek fel.


De nem egészen értem, ha 4 éved van még, akkor most vagy kb 17-18 éves, nem igaz? Csak megjegyzésből, ne arra pályázz hogy kamionos legyél, mert nagy valószínűséggel 1 max 2 év után abba hagyod, és akkor ott állsz egy érettségivel a világ előtt, és nem találsz melót. Tehát elsőnek valami képzést végezz el, és utána menjél kamionozni...

2011. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól gondolod 17 éves vagyok. Mindenképpen szerzek előtte 1 szakmát, viszont a mostani helyzetbe itthon nem lehet megélni. Ezért gondolkozok külföldbe vagy pedig kamionozásba, és mivel vezetni szeretek ezért döntöttem a kamionozás mellet.
2011. máj. 16. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, csakhogy sajnos a kamionozás nem csak vezetés, az annál kicsit(ha furán hangzik is, és sokan nem hiszik) keményebb... Távollét 3-4(rosssz esetben 4-5) hétig, nem túl gyakori mosakodás, sok átverés stb...Persze van pozitív oldala is...


Szerintem tanulj meg egy nyelvet, és menjél ki külföldre, pl Németországba, ott egész jó fizetések vannak.

2011. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mielőtt sofőr lennél,kérdezd meg az orvosod,ne hogy a sok üléstől rosszabb legyen a belső szerveid. nagyon sok minden kell ám,hogy hivatásos sofőr legyél. Ma már nem elég 2 forintbol jogsit csináltatni.B kategória- C kategória,- C+E kategória- E kategória GKI alapképzés, ADR-nél a tartányos áru szállítást nem ajánlom,mert akkor még hamarabb tönkre mehetnek a szerveid,főleg a sok benzin gőztőöl vagy akár a maró hatású anyagoktól. Erről alapos kivizsgálást javaslok neked. Persze nem akarlak elriasztani sem. Aztán várunk sok szeretettel. üdv: egy kolléga
2011. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kamionos 21 de mondjuk ha baja van a vesémnek vagy a lépemnek attól még lehetek kamionos? Tudom hogy nem 1-2 forint, meg a távollétet is tudom hogy nehéz, de nekem megér annyit, hogy lehuzok mondjuk 4-5-6 évet és utána lesz egy kis pénzem.
2011. máj. 16. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
végül is orvas a látást, a vérnyomást nézi, PÁV vizsgán ott főleg a reflexet, elvileg a vesének meg a lépnek nincs bele szólása a dolgokba, de az igaz, hogy a sok űlés rázkódás, és néha nehéz fizikai munka is okozhat problémát
2011. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a vesédnek és a lépednek baja van még lehetsz. Csak eléggé igénybe veszi a szervezeted a kamionozás. Lehet, hogy árt így az egészségednek.
2011. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!