Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül most egy...

Ghini83 kérdése:

Mennyibe kerül most egy elméleti oktatás KRESZ-ből?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van most egy akció (kuponmánia, tsoonami), hogy 42,850 Ft helyett 12 855 Ft-ért van az elméleti oktatás. Páromnak vennénk. Nem vagyok tisztában az árakkal, én már rég csináltam. Ez most jó, vagy ugyanennyiért bármikor meg lehet csinálni? Ebben az elmélet van? benne lehet vajon a vizsgadíj is? Nem tudok nekik levelet írni, mert nem mutat emailcímet, csak az office-t akarja megnyitni... az meg nem jó.


[link]


2011. máj. 17. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most vezetek. Az elmélet 23 ezer volt. Ehhez képest is akciós a 13 ezer, de azért nem nagyon van olyan iskola, ahol valóban 43 ezret elkérnének egy elméleti oktatásért (ez a beetetés része).

Próbáltam nézni a honlapjukon, de nem találtam. Szóval arra vigyázni kell, hogy ha ott csinálja valaki az elméletet, akkor mindenképpen ott kell a gyakorlatot is, hiszen különben nem éri meg nekik. Szoktak olyat aláíratni a szerződésben, hogy ha menet közben átmégy másik iskolához, akkor a tanfolyam teljes díját ki kell fizetni.

Amit még láttam a honlapon, hogy a kötelező órák feletti pótórák díja elég magas. Biztosan kell neki pótórát vennie. Szerintem a legakciósabb 1500-as vezetési díj annyira irreálisan alacsony, hogy biztosan rányomnak egy csomó pótórát.

2011. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
25.000 + 4.600 vizsgadíj az én autós iskolámnál, hétfőn megyek Egerbe vizsgázni! :)
2011. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!