Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault twingo vagy 206-os...

Renault twingo vagy 206-os peugeot?

Figyelt kérdés
van egy kisfiam,most akarunk venni nekem egy kisebb autot a pärommal.külföldön lakunk,tehät ezzel mennék magyarorszägra is haza néha(1000km),éS ugy mond strapabiro kocsit keresek..:).de ez a kettö nagyon tetszik,és mär jo lement az äruk is.(mivel mindkettöböl a kicsit régebbit akarjuk.98-as körülit.szerintetek melyik a jobb välasztäs és miéRt?
2009. márc. 13. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha strapabíró autót akarsz akkor ne francia kocsit vegyél.Inkább japán vagy német.De olvasd el a Totalcar népítélet oldalát ott minden autótipusról van írva tapasztalat olyanoktól akik használták.
2009. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vw golf 4
2009. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A Peugeot 206 nagyobb egy kicsit tudomásom szerint. Ha lesz egy-két hosszabb út is, akkor célszerűbb lenne a 206-os.

(Nekem is Peugeot-m van, jó kocsi ;-) )

2009. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha e kettő közül akarsz választani akkor a 206!

De , jó tudni, hogy a Suzukitól üzembiztosabb autó, olcsóbban nincs. Jelenleg akció van, a Swift 3a 1,96 MFt, és 396000Ft befiz.-el elvihető 34eFt/hó, új autó, 5 évig garantáltan csak benzin kell bele.

2009. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Bar en no vagyok , de autorajongo es a parom autoszerelo , igy mar kicsit en is be vagyok avatva a dolgokba. Twingot semmifelekeppen ne vegyel , eddig jot meg nem hallottam rola a fogyasztason kivul, bar errol is tudok negativumot. Ha mindenkeppen ez a ketto lehetoseg van , akkor a 206-os , bar hiaba irta az elottem szolo, hogy "jo auto" szintugy rosszakat hallottam rola. A baratnomnek pl. nem volt meg egy eves sem es futomu problemas volt. Meg gariba megcsinaltak , de nem hiszem , hoyg jo velemeny hoz egy ilyen utan meg a sajat tulajdonosanak sem. Ha az ut ilyen hosszu , mindenfelekeppen nezz torestesztet akarmilyen autot veszel , tudom milyenek a nemet autopalyak ! En egy Opellal koptatom , o birja es nem hiszem , hogy sokkal dragabb lenne , mint az altalad kiszemeltek. Oke , neked ez tetszik,nezz utana ! Amugy a helyedben megneznem milyen Franciao-ban az autopiac, ugy hallottam olcsobbak az autok . Sulyadot is egyszer kell ra fizetni es a bizti is olcsobb ! Ha a hatarhoz kozel laktok erdemes atugrani !
2009. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, hogy japán kocsit vegyetek. a francia csodakocsik (peugeot) első futóműve - szerelő ismerőstől hallottam - írtó ratyi, nem utolsó sorban a 206 peugeot töréstesztje volt a legrosszabb a kategóriájában.

japán vagy német kocsi

2009. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is japán autót vennék inkább. Megbízhatóak, ritkán kell szereltetni őket.

Viszont ha mindenképp ezek közül szeretnétek választani én a Peugeot 206-ot választanám. A szüleimnek ez van. Kényelmes, szép formájú autó. Ők újonnan vették még nincs 5 éves, eddig nem volt baja. (Bár ők nem mennek sokat, eddig 32 ezer km van benne 4 és fél évesen.)

2009. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A két autó nem egy kategória, el kellene döntened, hogy milyet akarsz. Egyébként én inkább a 206-osra szavazok, de nekem suzukim van, és imádom!!!
2009. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
206!! nekemis van és imááádom:) eddig nem csalodtam benne és a szerelöm se!:)
2009. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a välaszokat.sztem is maradok a 206näl:).mindenki arra beszel rä:)..köszönöm!!!!
2009. márc. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!