Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekem egy 4 utemu 50...

Van nekem egy 4 utemu 50 kobcentis robogom. A multkor(kb. 1 hete) vettem eszre hogy egy nagyon kicsit szivarom az olaj. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Ugy lattam hogy valahol a hengerfejnel szivaroghat. Azt mondtak hogy lehetseges hogy hidegen mikor jobban huztam a gazat es a motor nem birta akkor benzin keveredett az olajba es sok lett az olaj esazert verte ki az olajat. Szerintetek valami komoj problema lehet vagy nincs miert aggodnom. Varom szakertok valaszat is de masoket is.
2009. márc. 13. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi nem szivarom hanem szivarog.
2009. márc. 13. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szimeringes szétkel kapni és kik el cserélni a szimeringet.
2009. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de a szimering az konyhanyelven pakolas ugye?:D
2009. márc. 14. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A pontos nevét nem vágom :D De a szimering az tömítés felé ha az átszakad ott ereszthet az olaj ,amúgy nem drága dolog de egy jó tanács megkel szabadulni az ilyen 50 cm3 es 4 ütemű lomoktól nagyon rövid az élettartamuk az ilyen kis 4t nek inkább cseréld le valami 2 üteműre az jobban megy meg olcsóbb az alkatrész hozzá és sokat kibír.Ha a motorod nem valami márkás nem fikázom de cseréld le valami 2 ütemű Robira.
2009. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!