Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap beiratkoztam a jogsira,...

Tegnap beiratkoztam a jogsira, de kicsit elszámoltam magam. Még visszaadják a pénzt?

Figyelt kérdés
Csak a kreszt fizettem ki, az 25e ft. Tegnap volt az első óra, de én eljöttem a feléről, mert mentem dolgozni. Mindennel együtt kicsit drágább a jogsi, mint számoltam, és most erre nekem nincsen pénzem. Majd később. Ha ezt elmondom nekik is, szerintetek visszaadják az a 25-öt? Viszonylag kedvesek voltak.
2011. máj. 19. 13:27
 1/4 Jóska Pista Sanyi válasza:
Próba cseresznye.
2011. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hm. Szerintem nem valószinü, hogy visszaadják a már befizetett tandijat. Gondolom szerződés is van, amit aláirtál. De csináld meg a kreszt, és a többit ráérsz 2 éven belül. Hátha addigra össze tudod gyüjteni a rávalót. Úgy tudom a kresz vizsga után 2 éven belül kell megszerezni a jogositványt, hogy ne évüljön el (ha még létezik ez a szabály)
2011. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.De nem kell egybe kifizetni mindent,részletekbe.Két év alatt csak összespórolod nem?
2011. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nehezen, de visszaadták. Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 19. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!