Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az italjet torpedo 50 kobcenti...

Az italjet torpedo 50 kobcentis 4 utemu robogonal hol talalhato a szivato?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy reggel begyul es all is meg mert hideg a motor. Kellene a szivatot(ha van) hasznaljam mert szerintem avval begyullana. Ha valaki tud segiteni megkerem irje le hol talahato es ha lehet kulgyon egy linket/kepet hogy hogy nez ki. Meg lenne egy kerdesem. Egy ilyen tipusu robogohoz mennyibe kerul egy hengerfej tomites. Ha lehet linkeket is kulgyetek ezekkel kapcsolatban.
2009. márc. 15. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincsen rajta szivató! Én egy robogón se láttam még, persze ez nem azt jelenti hogy nem létezik olyan amelyiken van:).
2009. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valasz, es neked milyen robogod van???
2009. márc. 26. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nekem most nem robogóm hanem egy sportmocim van. Volt már többféle robogóm, pl. yamaha jog, aprilia sr, aprilia leonardo.
2009. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt
2009. márc. 27. 18:48
 5/5 anonim válasza:
Az én Italjet Torpedom 1997-es évjárat, 50cm3, kétütemű! A szívatója(hidegindító) elektromos nem kézi ezért ne is keresd. A robogó sajnos hidegbe nem vagy csak nehezen indul, de ez gyárilag ilyen. Találtam rá megoldást, fogd be a levegőszűrő nyílását és egy pöcre indul :-)
2009. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!