Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót 250 000...

Milyen használt autót 250 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Első autó lenne. Városban közlekednék vele főleg.

Melyek azok a típusok, amik már ezért a pénzért is használható állapotúak? Mondjuk az előjövő hibák 50e Ft-ból orvosolhatóak. És persze olcsón fenntartható legyen.


2009. márc. 17. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Mercedest vagy Volvót vennék, ezek 20 évesen is viszonylag megbízhatóak. Hátrányuk lehet a nagy fogyasztás, és lehet, hogy inkább 300-400 ezres ársávban mozognak. Vagy tapasztalatom szerint nagyon jól eltalált autó egy régi Renault 5-ös.
2009. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volvo 440 15-20 év között megvan 200-250-ből, viszonylag jó állapotban. Ahhoz képes nem vészes fenntartani, alkatrészellátottsága nagyon jó, nem is olyan eszeveszett drága. Nagygenerál nincs meg 50-ből, de egyszerre sokminden belefér.
2009. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Subaru Justy.

Nekem is az van már három éve és nagyon vígan lehet vele mászkálni városban, de ha kitévedsz a városból akkor sem kell kétségbe esni, mert a kapcsolható összkerékmeghajtással bárhol elmegy amíg nem ül fel az alja. Hóban egyszerűen hihetetlen milyen könnyedén lehet vele közlekedni.

1,2es motorral átlagban 6 literből kijön 100 km-en.

Ha kell hozzá alkatrész az pedig simán beszerezhető, akár vateráról is.

Itt minden segítséget megkapsz: forum.subaruklub.hu

2009. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú, az a Justy nagyon ott van, sajna nem találtam most eladót. De nem baj, úgyis 1-2 hónap múlva szeretnék vásárolni. Néztem a Volvókat is. Jó a 460-as megjelenése, de a motor... picit nagy, viszont egy új szemléletmódot is megnyitottál a keresgélésben. A Renault5 sem hangzik rosszul. Még nézelődtem a régebbi Corsa-k között, illetve az Uno-k és Tipo-k rengetegében.

Köszönöm az eddigi válaszokat, értékeltem is őket! És természetesen várom a további válaszokat, amennyiben valaki érez magában késztetést leírni hasznos gondolatait.

2009. márc. 17. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Corsa a 1,4.Csak vigyázz a rozsdára.
2009. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!