Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbizhatoak a 200....

Mennyire megbizhatoak a 200. 000+ km ert futott e36 os benzines 316,318,320 as bmw-k?

Figyelt kérdés
Dragabb fenntartani 1 ilyet mint akarami mas fajta autot? Nem tul alacsony a hasamagassaga ezeknek a gepeknek a magyar/roman utakra? Koszonom a valaszt elore is!(Ja es nem veszelyes a hatsokerekhajtas?)
2009. márc. 18. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem drágább ha van az embernek egy rendes szerelője, ha gondozták az autót megbízható, ha szétcsapták nem, de ez minden márkára igaz. Nem veszélyes a hátsókerék, de nem árt gyakorolni kicsit. Miért lenne alacsony a gyári hasmagasság? Ez hülyeség.
2009. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezeke benzines motorral megáldott bmw-k, azok meg sokat bírnak. A diesel bmwről ez nem mondható el. Amúgy érdekes, hogy a bmw az egyetlen olyan márka, amelyik drágábban adja a benzines gépeit mint a gázolajosat. Persze újonan. A benzines az jó, megbizható. A hátsókerékhajtás jó dolog, ha ráérzel, akkor biztonságosabb is mint az első kerék. az elsőkerék egy eröltetett szerkezeti megoldás, ám az átlag autós azzal biztonságosabban tud közlekedni. De nézd meg az összes sportautó hátsókerekes (nem a tigrára és calibrára gondolok, hanem az igaziakra), mert amikor elindul a kaszni, akkor a hátsó kerékre kerül a súly, nagyobb a tapadás. De megnézheted a teherautókat is, mind hátsókerekes, mert az a szerkezeti megoldás tovább birja, nem annyira bonyolult. És hát a bmw annó a reklámban ugyebár az egy kerekes biciklin szerencsétlenkedő emberkével reklámozta magát, és aláírta: Próbáltál már hajtott kereket kormányozni?

Persze lehet, de a hátsókerék az élmény, én csak azt vennék:-). 320.

2009. márc. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hath elso autonak kene szoval en meg atlag autos sem vagyok (egyenlore):)
2009. márc. 19. 08:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél suzukit, az való neked, nem bmw. Ilyet akkor vegyél ha ez tetszik, ez az álmod, imádni fogod. Különben nem fogod szeretni.
2009. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen ez a kocsi tetszik a vilagon a legjobban.Nem azert mer BMW persze azert is, de a formalya a sedannak mar 10 eves koromban megfogott es azota is rettenetesen tetszik 3 poszter van rolla a falamon :)amugymeg azota se gyartottak ilyen szep autot a bajorok, talan meg elotte igen.
2009. márc. 20. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne habozz, ilyet vegyél. Persze ha lehet minimum 20ast. 16os lassú, ha 18 akkor IS.
2009. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon nagyon alaposan nézd meg hogy mit veszel. Index fórumon van e36os topic, tudnak segíteni.
2009. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kossz a valaszt.Amugy azer vettem szamitasba a 316,318 asokat mert allitolag azok nincsenek annyira szethajtva mint a 320 as 6 hengeresek.
2009. márc. 20. 17:34
 9/13 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.

Rosszul gondolod. Egy 1600ast jobban kell pörgetni, hogy menjen is, ezért pörgetik is a népek. Egy 6hengeres gépet nehéz lehajtani. Nézd meg a mostani kisköbcentis turbós dieseleket 5 év mulva. Hol lesz már a multijet meg a többi vacak... Arról nem is beszélve hogy a 6 hengernek libabörös hangja van. Hidd el, épp azért birja jobban a dolgokat mert nagy köbcenti 6 henger. Nem kell erölködnie annyira gyorsulásnál mint egy pici vacaknak. A pici vacak is menni fog ha tolod neki, de azért érezni lehet majd rajta, hogy megy-megy, de azért a fogát összeszoritja a popoját összehuzza hogy be ne haljon. A 2liter meg vidéman megy. ekem a második autóm egy kombi passat, 95ös, 2800kcm, vr6, 180 paci. Egy álom vele menni, elözést gond nélkül viszi, és a 2literes bmw-k meg izzadnak mögöttem. Már 430ezerkm van benne...

2009. márc. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ebben tévedsz kedves előző válaszoló, a kérdezőnek valóban igaza van, 1.6, 1.8 sokkal megkíméltebb, mert azokat öreg papik vették, nem versenyzős fiatalok. Egy nagy gépnek mert lehet nyoni, nyomták is. Sokkal könnyebb találni ilyen kismotoros bmwt megkíméltet mint 20ast, 25öst, mégis érdemes olyanra vadászni, mert később hiányozni fog a teljesítmény. 1.6 meg majdnem hogy többet fogyaszt ekkora kasztniban, tehát szerintem ez nem mérvadó. Én keresnék egy jó 20ast vagy 25öst a helyedben.
2009. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!