Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen minőségű az auchan...

Milyen minőségű az auchan benzinkút?

Figyelt kérdés
Elég olcsó a benzin ára szerintetek nagyon vizezik megéri tankolni ott
2011. jún. 3. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a mondeo fórumon nagyon szidta egy pasas, hogy soha többet meg satöbbi, de elvileg nem lehet baj az üzemanyaggal, mert a vámosok nagyon szigorúan ellenőrzik a kutakat elvileg ezek azért olcsóbbak, mert nem tartanak fenn shoppot személyzettel kávézóval wc-vel. ( a vizezést meg felejtsd el ez 1 baromság, ez nem pálinka itt nem keverednek össze a folyadékok)
2011. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Apa egyszer tankolt ott - kényszerből - s utána alig tudott felmenni a dombon. :( Opel Astrája van. Szóval szerintünk is ratyi.
2011. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

semmi baj nincs vele az ég világon. Környéken az auchanos az egyetlen kút, több ezren tankolnak ott, senkinek semmi gondja.


a benzint pedig NEM LEHET vizezni, nem keveredik a két anyag...

2011. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az utolsó véleményét. Semmi baj nincs vele. Ugyanaz a benzin van ott is, mint a mol, shell, omv kutakon. Maximum kevesebb adalékanyag van benne.
2011. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs semmi gondom vele, pedig már fél éve csak auchan benzinnel járok.
2011. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A benzint nem vizezik, e85 -el higgítják. Mondjuk ez pont a kiselefántos kutra jellemzik, az auchan ennél nagyobb cég, nem hiszem, hogy ilyennel foglalkozna.
2016. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Iváncsi József ***** válasza:
20%
4-re válaszolnám, hogy nagyon tévedsz! Az adalékok összetétele más-más a különböző kutakon. Az ÖMV pedig osztrák üzemanyag és nem a MOL-tól vásárol, hanem a sajátját betárolja nálunk és abból teríti a hazai kútjait. A Lukoil a másik olyan kút, ahol üzemanyagot árulnak. A többi mind Molos fos.
2016. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 karador ***** válasza:
52%
Egy pár hete tankoltam a soroksári auchan kútnál.Gondoltam kipróbálom.Peugeot Hdi-m van.Eddig 500 km tudtam elmenni fél tankal.Mas kút(shellnél szoktam) jóval kevesebbet eszik. Igy csak egy teli tankkal 1000 km tudok elmenni ,tehát 200 km-rel kevesebbet mint egyébként ami 10 liter kb. Nem tudom miért,de többet eszik a kocsi ebből a fajtából így már azért nem olyan jo biznisz
2017. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Tavaly nyáron megtankoltam Szegeden és úgy mentünk Balatonfenyvesre. Nem autópályán. Szépen ment a kocsi, meg voltam elégedve. 5 fő, tele csomagtartóval dimbes, dombos vonalon. Idén szintén próbát tettem, hát nem tetszett. Nyomod a gázt és nem megy a verda... frusztráló, főleg előzésnél. Csomagtartó tele és csak két fő. Füredre, mellékutakon.
2017. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
38%
A miskolci auchan kúton tankoltam két hete,és eddig 20.000ft-om bánta,két nagyértékű fűrészt vittem javításra mivel azok kényesek a vizezett üzemanyagra,mint utólag kiderült.Eddig én se hittem el hogy lehet vizezni az üzemanyagot,hülyeségnek tartottam.Mostanáig a szerelö megmutatta mit öntött ki a tankból,két részből álló szétvált folyadékot.Sajnos van még belőle 15L. Soha többet nem tankolok az auchannál.
2017. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!