Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindig ugyanott tankolok, és...

Mindig ugyanott tankolok, és mostanában megnőtt a fogyasztásom. Van összefüggés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 08:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Mostanában mindig az omw-nél tankolok,mert szerintem ott a legjobb a benzin,viszont többet kajál belőle,egyik haver azt állítja a shell benzinből kevesebbet fogyaszt az autója.Lehet ebben valami,vagy autója válogatja?
2011. jún. 4. 08:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a kúttól függ legkevésbé.

Vezetési stílus, forgalom nagysága, egyéb körülmények, motor kopottsága meg egy csomó más dolog ami jobban befolyásolja.

Még ha ugyanott, ugyanakkor mennétek egymás után ugyanolyan állapotú autóval, akkor sem lenne egyforma.

2011. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Letekert ablakra gyanakszom...
2011. jún. 4. 08:25
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor kapcsold ki a fűtést...
2011. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha állandóan lakott területen kívül mész, akkor lehet. 50-60-nál nincs jelentős különbség. Miért, a haver mindíg felhúzott ablakkal jár klíma nélkül melegben is?
2011. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az OMW csal, többet mutat a számláló mint amennyit valójában tankoltál.
2011. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ismered már az autódat . Én is jártam így ,a kút volt a ludas A szemét Shell lehúztak .... A legmocskosabb kút ! Rohannak segítőkészen ,gusztustalanok ........Menj máshova a Mol-nál még nem szívattak meg és nem lihegnek a pofámba ...
2011. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

OFF:


Nekem múltkor a Shell-nél 15w40-es motorolajat (3200ft, 1L)

akart adni, mert mondtam, hogy keverék olajat akarok. (nem volt pénzem Repsolra)

Még jó, hogy nem vagyok hülye. Alig sikerült meggyőznöm, hogy hagyjon már békén, mert ez nekem nem jó olaj. -.-"

2011. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!