Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 12 V -os átalakításhoz...

Simson 12 V -os átalakításhoz mit kell cserélni?

Figyelt kérdés
Simsonom 6 V os, megszakítós. Elég a tekercseket kicserélni 12 v-osra? lendkerék maradhat?Izzókat cserélni kell, + a trafót, természetesen tudom.. Az értelmes válaszokat köszönöm előre is !:)
2011. jún. 6. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag összefoglaltad. Ha van aksi, vagy akarsz, akkor 12v-ost teszel belé és szerintem kész. Szerintem a lendkerék ugyan az.
2011. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem gyujtásnál kicseréled az alaplapot 12v-ra meg akor a tekercseket is:D az aksi simán nem oldja meg:D
2011. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tuti jó a régi lendkerék? a mágnesek tökéletesek!
2011. jún. 7. 15:49
 4/6 anonim válasza:

Simsonos vagyok!


Kell 1 12V aksi, 12V index relé, 12V izzók, ha van dudád akkor azt is, töltőtekercs. Gyakorlatilag mindent ami aksiról működik. A lendkereket meg a többi tekercset nem kell cserélni egyedül a T.tekercset!

2012. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mivel lesz jobb a motor ha át van alakítva 12 voltosra? Mivel tud többet?
2013. márc. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Háát ....Szerintem aki kicseréli a az elektronikát akkor az biztos nem 2 évre veszi ,3 év múlva lehet nem árulnak 6v-os alkatrészeket.Egyszer kicseréli 10 éve jó :D
2015. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!