Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy 125 Honda CR 125...

Vettem egy 125 Honda CR 125 Cross-t és 50 esként használnám? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval vettem egy Honda CR 125 Cross motort,50 essel írtuk meg az adásvételit,+ megyek a biztosítóhoz ott is 50 sel lenne megírva.Rendőr akkor nem büntet? Nem szúrja ki hogy ez 125 ös? Nincs rajt semmi motornév meg semmi.Mert van egy 50 es supermotom kettő között nincs sok különbség,ugyanolyan hosszú,egy pár centivel magasabb.

Utcai gumival fogom használni a hondát.Meg hát persze ésszel fogom használni.


2011. jún. 11. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Cross.Már ebben a szóban benne van,hogy alapból közúton nem lehet használni.Nem enduro?
2011. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem para! én is így használom, párszor már kötekedtek, de semmi komoly.
2011. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elso a honda cr nem enduro hanem full cross. AMugy a kerdezonek tuti hogy eszrem fogja venni, mar csak a hangjan is hogy nem 125-os. Mit gondolsz annyi bango rendor van? Na ne viccelj, majd te is kapsz egy olyan buntetot amilyen olvastam 300 000 korulit(haromszaz ezer)
2011. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
na szóval kezdjük ott hogy cross nem mehet utcán de tegyük fel etszel rá utcai gumit lámpát stb. a mtoorja még akse odavan tervezve igaz hogy lámpánál leofogsz gyoprsulni midnenkit ja de kb 140ig mert ott megál a mtoor és ugy pörög mint az atom konkrétan elég gyakori a dugócvsere igy + a fogyasztását meglátod majd akoris behugyozol
2011. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem lehetne cross-t használni? ez hülyeség
2011. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tény hogy lehet vele menni utcán csak nem gazdaságos semilyen szempontból. nincs rajta gyárilag semmi világító és irányjelző berendezés így a rendőr egyből kiszúr na meg üzemórás így elég sűrűn kell felújítani ami nem olcsó mulatság. inkább DT vagy valami hasonló enduro de te tudod...nekem ugyan mindegy :)
2011. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
talán azért nemlehet barátom mert nincs rajta se lámpa se tükör se semmi
2011. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
miértnem használod azt a motort arra amire való?
2011. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Arra vettem,csak elakarom adni az 50 es supermotot,és azért kérdeztem.És amúgy van olyasmi motor amilyen a honda csak enduróba?
2011. jún. 11. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:
DT,TSR,KDX, CRM
2011. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!