Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 xr 1.1es,60lóerős....

Peugeot 206 xr 1.1es,60lóerős. Mennyi körül van a fogyasztása? Saját tapasztalatokat

Figyelt kérdés
én is kigugliztam a gyári adatokat, de volt, h 8-9et írt városban. arra lennék kíváncsi, tényleg ennyi?
2011. jún. 27. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

206 1.1-em van, de nem xr felszereltségű (ettől még a motor ugyan az). 4-5 literrel elmegyek vele. Igaz ehhez az is kell hogy tudj vele bánni. Ha nem figyelek annyira a fogyasztásra akkor inkább 6 liter. De 6 felett még sehogy sem fogyasztott nálam.

Sokmindentűl függhet egyébként a fogyasztás. Elsősorban a lábadtól. De ha egy jóállapotú autót veszel amivel törődtek az is sokat dobhat rajta. Lehet hogy másnak 6-7 liter az átlag, mert 150-200 ezer kilóméterrel rendelkező autóban azért már elkezd kopni a motor, amivel együtt ugye a fogyasztás is nő. De a törődés nagyon sokat számít.

És bátran merem ajánlani még mielőtt jönnének a nagyokos "francia autós" hozzászólások,mert nekem kötelezőkön kívül eddig semmi baja nem volt.

2011. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. ma hozom el:) ez egy félig meddig újonnan épített autó. sok minden új benne, de akitől veszem, már 20éve családi ismerős. szal remélem nem lesz gond vele. ma kötöttem rá biztosítást....negyedévente 3400 ft b8as besorolásban:D
2011. jún. 27. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én ebben a "félig meddig új építésű" dologban sosem hittem. Egy autót ha jó állapotban van akkor nem kell újra építgetni, meg cserélni benne ezt-azt. Max akkor ha törve volt, vagy széthajtották. De ha jóban vagytok vele akkor csak nem csesz át.
2011. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

törve volt:D

még szoknom kell a benzinest. sztem más a kuplung-gáz kezelése. eddig csak dízeleim voltak.

2011. jún. 28. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!