Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyibe fájna...

Szerintetek mennyibe fájna egy Delorean DMC-12-t átalakítani olyanná (csak kinézetre) mint ami a Vissza a jövőbe-n van?

Figyelt kérdés

Körülbelül? Mennyibe fájhat beszerezni egy olyan kocsit? Néztem Ebay-on, meg egyén honlapokon 5.000$-15.000$ (vannak 100.000+ ért is) már elfogadhatóak vannak.. + a behozatal, meg za átalakítás.. szerintetek?


http://www.youtube.com/watch?v=A2S7J_JBWds&feature=player_em..


2011. jún. 27. 23:47
 1/6 anonim válasza:

A külső még csak elmegy, de KIT leprogizása lehet, hogy eltart majd egy darabig ...


A megvan már az autó, majd segítek a számítógépet összehozni.


Üdv


Kárókatona

2011. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jah, az kimarad, hogy ki ne felejtsd a fluxuskondenzátort, mert anélkül a vezérlés sem ér semmit :-)
2011. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik évben láttam a kocsit a 2008-as tuning shown hát azt külsöleg nem sokba van ha olyat akarsz :D volt azon kenyérpirító, turmixgép és még sok hulladék :D össze vissza vezetékek.... filmben lehet jol nézett ki de élőben nem(legalábbis nekem)
2011. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet olyan drága. Homasitában mindent meg lehet kapni csak nézz meg pár Honda Civicet amit egy tuningörűlt hülyegyerek vezet. Az összes felcsavarozható spoiler és felragasztható légbeömlőt onnan szedte össze :D
2011. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

és ilyennel akarsz járkálni az úton? :D

meglátnék egy ilyen felépítésű deloreant hát besz*rnék :D hogy ezek most a múltból vagy a jövőből jöttek? :D


arra számíts hogy sokan meg fognak bámulni :D

2011. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a tv ben halotam az autó árával eggyüt 150000-200000 $ is lehet
2017. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!