Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2011-től zöld területnek...

2011-től zöld területnek minősülő törmelékkupacon parkoltam 10 percet, mire visszaértem a kocsihoz, éppen szerelték rá a kerékbilincset, persze tábla nincs kint. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2 db 70 kilós kis nyamvadt ürgéről van szó, rájuk szólhatok? vagy lehet-e mást is tenni
2011. jún. 30. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze ,rájuk szólhatsz .
2011. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem így értem a rájuk szólást, hanem esetleg egy picit agresszív fellépéssel kombinálva, pl ha rájuk ijesztek vagy ilyesmi
2011. jún. 30. 13:48
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint, hogyan jöhetek kia legjobban a szituációból, ha nem akarok magamnak bajt, de két pofonnal kifektethetem az ürgéket? de persze, nem akarok magamnak bajt, meg nem is ér olyan sokat az a 15ezer ft, de mégis szúrja a szemem, ha értitek mire gondolok
2011. jún. 30. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit ugrálsz?? Rossz helyen parkoltál, ez van.

"kifektetem"

Próbáld meg, az egyik eset, hogy sikerül, rendszám megvan, estére jönnek a rendőrök, a másik eset hogy nem sikerül, jól elvernek és utána jönnek a rendőrök.


"A kerékbilincset csakis a 12.000.- Ft+ÁFA szolgáltatási díj befizetése után szerelteti le a közterület-felügyelő.


A helyszínen az intézkedés azonnal félbeszakad, vagy megszűnik, ha a kerékbilincs lezárását, és a jegyzőkönyvnek a járművön történő elhelyezését megelőzően a járműhöz visszaérkező tulajdonos azt kéri, és a kerékbilincs alkalmazásáért fizetendő költségének felét készpénzben a helyszínen megfizeti, egyúttal a szabálytalan elhelyezést megszünteti. A helyszínen fizetés esetén Ön készpénzfizetési számlát kap. "

tehát ha még nem végeztek mire visszaér valaki, feléből meg lehet úszni.

2011. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de azért próbálkozz be h először vegyék le aztán fizetsz, hátha le tudsz lépni nélküle :D
2011. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha tábla nincs kint, akkor miért is kellene akár a felét is fizetni? Akkor nem tilos a parkolás.

(Persze ezen biztosan nem a verés fog segíteni.)

2011. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

HA nincs tábla, akkor tényleg nem tiltják a a parkolást az úttesten! Ha elég széles íz út, és teljesíteni tudod a kresz előírásait (mennyi helynek kell maradnia).

De ha lemész a padkára egész autóval,és ezt tábla nem engedi vagy ott állsz meg ahol csak egy üres placc van esetleg egy füves terület, akkor az már zöldterület, ahol nem lehet parkolni, igen akkor is zöldterület, ha 1000 éve nemvolt ott fű,fa,menyét semmise.

Ebből csináltak marha nagy ügyet pár hete a tévében is, hogy a haller utcai kardiológiai intézetbe vittek egy transzplantált kisgyereket, és mire kijöttek az intézetből kaptak egy kis bírságot, mire jött a tv a blikk, mindenki felháborodott, aztán kiderült, hogy eddig azért nem kaptak, mert szerencséjük van.

A kresz nem engedi meg, hogy zöldterületen állj meg és kész. Vidéken, főleg a kisvárosokban, falukban a kutyát nem érdekli, ha ráállsz a fűre, de az se azt jelenti, hogy szabályos.

2011. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!