Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen GYÁRI kontrasztrugó...

Milyen GYÁRI kontrasztrugó van a Malaguti F12 Phantom (2002-es évjárat, vízhűtéses, nem digit, analóg műszerfalas) típusú rogobóba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék milyen erősségűvel szerelték (sárga, fekete, piros) ugye a színek az erősségüket jelentik, mert másikat szeretnék bele venni. (Görgőcsere, nagyobb főfúvóka és direktszűrő miatt), hogy a motor vonóereje a legoptimálisabban legyen kihasználva.
2011. jún. 30. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt én is megcsináltam. Direkt szűrő nagyobb fúvóka 68 helyett 82-es, mert ezt igényelte a direkt szűrő.. De megbántam. Eddig 3 literből jártam most kb 5,5-6 liter. Nagyon kevés különbség lett a két menetteljesítmény között. A hétvégén vissza is csinálom.
2011. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a kontrasztrugó annyít tesz hogy nagyobb fordulaton indul el a motor, szinte megugrik. Ennek meg az a hátránya hogy bőgetni kell mint az állat hogy elinduljon.
2011. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új görgőhöz kell próbálni a kontraszt rugót, előre max tippelni lehet, hogy melyik lesz jó. Ha gyári 50es gyári kipufogóval akkor egy 5,5grammos görgő és sárga malossi kontraszt és 1500as kuplung rugók általában bevállnak, ezektől jobban fog menni, de azért csodát nem kell várni fődarabok cseréje nélkül (henger, kipufogó, karburátor, főtengely)
2011. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most 5.5-ös görgők vannak benne, a fúvóka 80-82-es kb és gyári kipuf. Köszi szépen, ezzel sokat segítettél, akkor veszek bele egy sárga maloss kontrasztot meg 1500-as kuplungrugót:)
2011. júl. 1. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!