Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsi nem merül le ha transzmi...

Kocsi nem merül le ha transzmittert benne hagyom szivargyújtóba? Szóval ki se veszem és így nem kell ki-be dugdosni indulásnál.

Figyelt kérdés
És a szivargyújtó teteje ami gyárilag bele van dugva azt muszály benne hagyni? és ha úgy üresen hagyom?
2011. jún. 30. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi nem történik ha benne hagyod a transzmittert. Max előbb elhasználódik tőle. Annak sem jó ha állandóan megy. De nem fog tőle lemerülni az aksid, mert nem fogyaszt sokat. Ha meg üresen hagyod a szivargyújtót akkor sincs gáz. De szerintem erre magadtól is rájöttél.
2011. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg azért sem valószínű hogy lemerül mert általában ezek a transzmitterek egy idő után maguktól kikapcsolnak ha nincs használva legalábbis amik nekem voltak azok kikapcsoltak de szerintem ezek a transzmitterek nem érnek sokat recseg ropog össze vissza sokkal jobbak ezek az ún. kazetta adapterek.
2011. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És igazából nem is fogyasztanak ilyenkor mivel csak akkor indul el a transmitter ha már van gyújtás a kocsin. Akkor nem kell cserélgetnem:) Amúgy én meg vagyok vele elégedve, semmi problémám nincsen vele
2011. jún. 30. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem ez a második transzmitterem. Az első tényleg elég rosszul szólt. Kb 3000 Ft-ért vettem, de meg is látszott rajta. Olyan sz*r hangzása volt hogy az hihetetlen. Ráadásul mielőtt megvettem megkérdeztem hogy hangzásban van e valamilyen különbségaz olcsó és a drágább között, erre azt mondták nincs. Már akkor furcsa volt hogy akkor mért kerül az egyik több ezer forintal többe mint a másik. Vettem egy másikat természetesen nem ebben az árkategóriában ... ez viszont gyönyörűen szól és akkor még enyhén fogalmaztam. Bőven meghaladja a CD minőséget.

2011. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!