Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta alapjárat beállítás?

Babetta alapjárat beállítás?

Figyelt kérdés
Nem rég feltettem egy kérdést a babetta karburátor beállításával kapcsolatban. A Benzin-Levegő arányt már eltaláltam, de az alapjárat még mindig magas, pedig az alapjárat csavarja teljesen ki van tekerve... Mi lehet a probléma?
2011. júl. 8. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az hogy az alapjárat csavarja teljesen ki van tekerve.
2011. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem én, de ha betekerem, akkor még magasabb az alapjárat!
2011. júl. 8. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a motorokhoz hülye vagyok, de találtam egy blogot amin sok hasznos dolog van: [link]
2011. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bal oldalt van az archívum, ott láttam olyat hogy alapjárat beállítás vagy vmi hasonló.
2011. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy nagyon betekerted a az üresjárati keverék állító csavart. Tekerd kijjebb és csökkenni fog az alapjárat.
2011. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
írta,hogy teljesen ki van tekerve
2011. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Basszus, pedig direkt átolvastam, hátha leírta. :) Bocsi. Akkor az a baj, hogy ki van tekerve teljesen, bár ezt már előttem írták
2011. júl. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megmondom mi a baj: szerintem szedd le a rugót, tekerd be tövig, úgy, hogy nem megy, aztán tekerd ki teljesen, és nézd meg van-e benne dzsuva, ha tiszta akkor túl van feszítve a gázbowden, ha laza akkor nincs ötletem...
2011. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lyukas a főtengely szimmering. Nekem az MZ-men ez volt a baj, mert ott kapott plusz levegőt, ami rendesen megemelte az alapjáratot(bár nem volt terhelhető, sza ha ráengedtem a kuplungot, nem vitte el)

Ez sajnos az idős kétüteműek velejárója.

2011. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj nagyobb holtjátékot beállítani a gáznak. Azt a csavart állítsd, ahol a bowden becsatlakozik a karburátorba. Elvileg 8-as kulccsal lehet állítani. Tekerd annyira be, hogy a gázmarklat kb. fél centit tudjon úgy mozdulni, hogy a fordulat nem változik. Ezután állítsd be azzal a csavarral, amivel eddig is próbáltad. Ha sikerül, télen-nyáron nincs vele gond. Remélem, tudtam segíteni!
2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!